Roszczenie od Ubisoftu

1
Roszczenie od Ubisoftu
Witam.

W ostatnim czasie na moim kanale pojawiła się zapowiedź DLC do Assassin's Creed III. Wykorzystałem w niej fragmenty trailerów udostępnionych przez Ubisoft i na filmie pojawiło się roszczenie dotyczące treści audiowizualnej, przez co nie mogę włączyć opcji zarabiania. Chciałbym dowiedzieć się, czy jest sens zgłaszać spór w takiej sytuacji. Jeżeli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje - pytajcie. Poniżej znajduje się link do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=Rzjw5_S3_UM

Pozdrawiam.
0 +1
90
RE: Roszczenie od Ubisoftu
Nie ma sensu, bo wykorzystujesz ich materiały do których oni mają prawa.
0 +1

1
RE: Roszczenie od Ubisoftu
Wiem, że w niektórych przypadkach można wybrnąć w tej sytuacji, po kontakcie z supportem można otrzymać gotową formułkę, którą wkleja się do opisu. Próbowałem to zrobić, jednak polski support nie jest w stanie udzielić informacji na temat praw autorskich i kazali mi skontaktować się z biurem Ubisoftu telefonicznie. Istnieje jakieś inne wyjście z tej sytuacji? Nie ukrywam, że przygotowanie tego materiału pochłonęło trochę mojego czasu, w dodatku jest to jeden z najbardziej popularnych filmów na kanale, dlatego zablokowana możliwość zarabiania jest odrobinę bolesna.
0 +1
573
RE: Roszczenie od Ubisoftu
Nic nie zdziałasz, bo nie należysz do jakiejś konkretnej sieci partnerskiej. Np.: Agora załatwia prawa autorskie do takich materiałów przez co np do Rocka, Roja, SKKF'a i innych z Agory się nie przyczepią.
0 +1
452
RE: Roszczenie od Ubisoftu
Cytat:Istnieje jakieś inne wyjście z tej sytuacji?
Dzwoń i proś o formułkę, ale wątpię byś ją dostał.

Cytat: Agora załatwia prawa autorskie do takich materiałów przez co np do Rocka, Roja, SKKF'a i innych z Agory się nie przyczepią.
W dupie byłeś gówno widziałeś (już pomijam fakt, że Rojo i Skkf nie są w Agorze).
Agora nic nie załatwia tylko korporacyjny partner daje Ci osłonę przed tego typu gównem.
0 +1

www
573
RE: Roszczenie od Ubisoftu
kubn2 napisał(a):W dupie byłeś gówno widziałeś (już pomijam fakt, że Rojo i Skkf nie są w Agorze).
Trochę grzeczniej. Rojo zmieniał sieć partnerską? Mówił wielokrotnie na filmach o Agorze. Z SKKF'em tak strzelałem ale na pewno nie jest już w FullScreenie.
kubn2 napisał(a):Agora nic nie załatwia tylko korporacyjny partner daje Ci osłonę przed tego typu gównem.
Miałem to na myśli jednak trochę inaczej sformułowałem. Masz rację daje ochronę ale nie prawa, mój błąd.
0 +1