Problem z instalacją aktualizacji sterownika nVidia - 285.62

4
Problem z instalacją aktualizacji sterownika nVidia - 285.62
Siemaneczko, od kilku tygodni główkuje nad największym problemem który posiadam w tej chwili na moim laptopie - aktualizacja sterownika. Otóż od kiedy wyszedł BF3 chciałem sprawdzić jego wymagania i zapotrzebowania systemowe(aktualizacje itd.) Zobaczyłem, że wyszła nowa aktualizacja do mojego sterownika(285.62) którym jest GeForce GT 220M 1GB, nie miałem z nią żadnych problemów do czasu próby aktualizacji jej. Gdy próbuje zaaktualizować sterownik wyskakuje mi błąd:
KLIK

Przeszukałem wszystkie fora, próbowałem na wszelkie sposoby takie jak czysta instalacja lub instalacja przez tryb awaryjny - nic, kicha. Chciałem w końcu zobaczyć czy gra mi pójdzie, próbowałem już w nią grać na swoim laptopie ale płynność i wydajność tej gry jest cienka jak sik węża. Macie może jakieś sposoby? Zwracam się do Was pilnie o pomoc ;>

Pozdrawiam,

Cinass.
0 +1
339
RE: Problem z instalacją aktualizacji sterownika nVidia - 285.62
Nie wiem dokładnie jak jest na Windows 7, ale powinieneś spróbować wejść w "Menadżer urządzeń" (gdzieś w panelu sterowania bodajże), znajdujesz swoją karte graficzną - klikasz "Właściwości > Sterowniki > Aktualizuj sterowniki".
[Obrazek: taag.th.png]
(Screeny robione na Win Vista)
a) Albo próbujesz zainstalować używając lokalnego folderu ze sterownikami, czyli rozpakowane archiwum:
[Windows 7 - 32 Bit - PL]
[Windows 7 - 64Bit - PL]
b) Lub zezwalasz Windowsowi na automatyczną aktualizację.

Mam nadzieję, że nie próbowałeś tego ; p
1 +1

www
4
RE: Problem z instalacją aktualizacji sterownika nVidia - 285.62
Sposoby które podałeś to już wypróbowałem, eh ;f
0 +1