Pomóżcie jak nagrywać ?

3
Pomóżcie jak nagrywać ?
witam mam problem mianowicie już nie raz próbowałem z kimś nagrać co-opa lets playa itp. z mojej perspektywy ale gdy mam wyciszony miks stereo w opcjach głośności to nie mogę nagrywać 2 osoby ale ona mnie słyszy i ja ją też natomiast gdy mam odciszony to wtedy mogę nagrywać ale 2 osoba mnie wogóle nie słyszy a ja jej też i są straszne szumy :/ próbowałem nagrywać różnymi programami takimi jak fraps,camtasia recorder czy nawet pamela for skype nie wypaliła co mi poradzicie zrobić w tej sytuacji ?? mikrofon mam razem ze słuchawkami i jest nowy w pełni sprawny może to wina karty dźwiękowej ?
0 +1

20
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
Tak to jest wina karty dzwiekowej.Aby nagrywac z kims to musisz ja wyminic nic innego nie poradzisz :)
0 +1

4
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
Znam inny trick, włącz nagrywanie w Teamspeak3 ;) - ja nagrywam coopy tylko z użytkiem ts3, nie widzę jakiejś różnicy, nie ma szumienia żadnego.
0 +1
19
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
Niech on nagrywa w Audacity i ci wysyła.
0 +1
www
581
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
(16-12-2011, 00:34)PorucznikAlbin napisał(a): Niech on nagrywa w Audacity i ci wysyła.

Dokładnie, jedyna metoda by mieć naprawdę dobrą jakość dźwięku osób trzecich. Rzecz w tym: czy gdy nagrywasz siebie przez Audacity, to możesz nagrywać grę frapsem i nie ma w tym nagraniu Ciebie i/lub rozmówcy? Wątpię by tak było, ale warto spróbować ;]

Przypuszczam, że masz zintegrowaną kartę dźwiękową - czy to prawda?

Generalnie tak wygląda idealna metoda nagrywania sesji coop:
1. Potrzebujesz oddzielnej karty dźwiękowej (np. zintegrowana, jeśli masz jakąś oddzielną) i miksera/sumatora sygnału.
2. Ustawiasz Skype na tą drugą kartę dźwiękową.
3. Aby słyszeć rozmowę musisz podpiąć słuchawki jednocześnie do dwóch kart dźwiękowych - zrobisz to mikserem lub przejściowką/sumatorem sygnału.
4. Instalujesz program MP3 Skype Recorder, który nagrywa rozmowy Skype. Jakość jego nagrań (mp3), a także generalna jakość Skype jest bardzo kiepska, dlatego używasz go jedynie do łatwej synchronizacji głosów podesłanych przez rozmówców.
5. Ustawiasz nagrywanie w Audacity (na przykład) na mikrofon, a także każdemu z rozmówców każesz odpalić nagrywanie głosu u siebie.
6. Rozpoczynasz nagrywanie stosując swoje zwyczajne klapsy synchronizacyjne (mowa z frapsem). Resztę będziesz synchronizować dzięki MP3 Skype Recorder'owi.
0 +1

www
3
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
@up niema wt ym nagraniu rozmówcy ale myślę że zamiast podłanczać do 2 karty dźwiękowej itp. to chyba to rozwiązanie że 2 osoba nagrywa audacity i mi wysyła wypali bo i tak nagranie głsowe mało waży wiec porucznikalbin dostajesz ode mnie +1 do reputacji bo nie wpadłem na to i kąpletnie nie pomyślałem
0 +1

46
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
Najłatwiejsze to chyba zmienić kartę dzwiękową na np. VIA HD Audio
0 +1
www
581
RE: Pomóżcie jak nagrywać ?
(20-12-2011, 22:30)superziom97 napisał(a): @up niema wt ym nagraniu rozmówcy ale myślę że zamiast podłanczać do 2 karty dźwiękowej itp. to chyba to rozwiązanie że 2 osoba nagrywa audacity i mi wysyła wypali bo i tak nagranie głsowe mało waży wiec porucznikalbin dostajesz ode mnie +1 do reputacji bo nie wpadłem na to i kąpletnie nie pomyślałem

Jeśli możesz nagrywać grę Frapsem, siebie Audacity i słyszeć rozmówcę - nie ma problemu (a pierwszy raz słyszę o czymś takim). Niech wysyła Ci nagrania, a synchronizuj najwygodniej z użyciem Skype MP3 Recordera ;]
0 +1

www