Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Magnolia, co z tym zrobić?

525
RE: Magnolia, co z tym zrobić?
RPM nie ma zbyt dużo do zaoferowania, nie promują Cię, nie mają sieci reklamodawców, nie dbają o swoje community, opóźniają się z wypłatami. RPM nie jest złą siecią i niczego takiego nie napisałem, ale zdecydowanie nie jest też czymś co może wybić się ponad przeciętność.

Dodatkowo w RPM masz 60% i koniec, u Nas możesz mieć kolejno 50%, 70% i w końcu 80%. W zależności od wielkości Twojego kanału.
0 +1
352
RE: Magnolia, co z tym zrobić?
Od momentu wprowadzenia tej nazwy brzuch mi pękał ze smiechu a po przeczytaniu pierwszego posta dopiero się zaczeło !

Chłopie - robisz temat w którym piszesz o wielkiej POLSKIEJ sieci partnerskiej , która ma wymagania takie że ho, ho ! Robi się 20 stron spamu, napalonych ludzi którzy i tak nie spełniali wymagań bo albo po prostu nie spełniali Ich lub po prostu byli już w RPM czy innej SPRAWDZONEJ sieci. Następnie rusza ultra wielka rekrutacja, niby oficjalna. Oferujesz super zarobki, świetny kontakt, opiekowanie się partnerami, szybkie otrzymanie funkcji , bla, bla bla i... 3 LETNIĄ UMOWĘ ( HAHAHAHAHAH ) . Zrobiłeś z ludzi którzy napalili się na tą "sieć" zwykłych baranów a mówienie że niby nie wiedziałeś o tym że będzie taka umowa jest tylko i wyłącznie pokazaniem że jesteś nie odpowiedzialny i w gorącej wodzie kąpany, udowadniasz to też tym że m.in polecanka która na twoim miała być 4 dni po publikacji jakiegoś odcinka informacyjnego nie ukazała się aż do dziś (5 tygodni już mija).

Wracając - dla mnie robienie jakiegoś oddziału w polsce jest bezsensowne - każdy kto jest rozgarnięty woli iść do czegoś sprawdzonego i pomimo angielskiego supportu woli być w czymś co jest sprawdzone przez wiele osób. A jeżeli ktoś chce polski odział to ma Agore, która może i ma większe wymagania ale coś za coś. A dla osób które mają 20 subów i na siłę chcą partnerstwo - RPM i sprawa załatwiona.

Ogólnie dla mnie - ośmieszasz się każdym postem związanym z wielką siecią partnerską w polsce - strata czasu i bezsensowna walka o partnera który przy tych wymaganiach może iść do innej sieci, sprawdzonej, pewnej, wyglądającej jakoś ;s
2 +1

www