Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Serwer samp 0.3x] Game-City RolePlay

0
Polska  [Serwer samp 0.3x] Game-City RolePlay

[Obrazek: gamecityrp.png]

Witam wszystkich czytających. Jest to nowo powstały projekt o nazwie Game-City RolePlay, który swój pierwszy start odbędzie w najbliższym czasie. Dzisiaj pragnę przedstawić i zapowiedzieć go wam, czyli użytkownikom forum. Zapraszam do pisania aplikacji na liderów organizacji przestępczych jak i porządkowych. Zapewniamy wam, że z nami rozgrywka RP będzie z klimatem i na poziomie. Nasz gamemode, może i nie dokońca jest dopracowany, lecz po starcie, ciągle będą prowadzone udoskonalenia jego. Żaden gamemode nie jest nigdy doprawcowany na starcie do końca, zawsze udoskonala się go na potrzeby graczy bu urozmaicić im grę, do tego właśnie dążymy.


[Obrazek: gamemodei.png]

Nie będziemy wam wciskać kitów tak jak niektóre serwery piszą, że ich gamemode jest unikatowy po czym gracze rozczarowują się. Nasz gamemode to zwykły gamemode dostępny na internecie lecz udoskonalany na każdym kroku. Gdybyśmy mieli pisać od nowa gamemoda, to zapłacilibyśmy wiele pieniędzy i dużo straconego czasu jaki możemy poświęcić na udoskonalanie tego i zapewnienie szybszej rozgrywki graczom.

[Obrazek: miejsceakcji.png]
Jak na miejsce akcji przystało tak przystało. Dla was graczy zrobiliśmy wyjątek i nie będziemy narzucać wam odrazu gry w Los Santos, możecie głosować u nas na forum pomiędzy Fort Carson a Los Santos, miasto bądź miasteczko z większa ilością głosów wybieramy jako miejsce rozgrywki. Myślę, że zadecydujecie mądrze i nie będziecie później zaniedowoleni swoim wyborem. Tak więc zapraszam na forum do rejestracji i wypowiadania się!
[Obrazek: informacjem.png]
HostName: Game-City RP v1.0
Forum: http://www.gamecity-rp.xaa.pl
Players: X/50
Ping: X
Mode: Game-City RP v1.0
Map: Wy wybieracie :)
0 +1