Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sedrector95

3
Polska  sedrector95
UWAGA!!! Zanim przejdziesz do oceny kanału, polecam przeczytać tą tutaj lekturę ;)
W 2016 roku wróciłem do nagrywania, wszystkie stare serie zostały zawieszone i już nie będą wznowione, a w dodatku ustawione zostały jako filmy prywatne. Aktualnie na kanale nagrywany jest TubeTycoon oraz Dragon Ball: Xenoverse, czasami będzie pojawiał się HotS. Można również spotkać mnie na hitboxie pod adresem: http://hitbox.tv/sedrector .

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/Sedrector95

Nazwa Kanału: Sedrector95

Parę słów na temat mojej osoby:
Cześć! Mam na imię Mariusz i mam 21 lat, mieszkam na Śląsku, jestem studentem informatyki (takiej bardziej przemysłowej :D). Moje pierwsze filmy na YT pojawiły się w 2011 roku.
Interesuje mnie przede wszystkim wszystko co jest związane w jakiś sposób z informatyką. Znam parę języków programowania C, C++, C#, Java, Pascal, PHP, JavaScript, z czego mój ulubiony to C#. :D Lubię również grzebać w "internetach" i znajdować chore rzeczy. Można powiedzieć, że jestem weteranem 4chana. :v
Wolny czas uwielbiam spędzać grając w gry komputerowe, programując oraz ćwicząc na mojej "domowej siłowni" (tak moi drodzy, samo siedzenie nie jest zdrowe! :D ).
Na YouTubie zacząłem nagrywać, dlatego, że byłem osobą nieśmiałą, która bała się odzywać do ludzi i chciałem to zmienić. Nie jest to jedyny powód, stwierdziłem, że jak ktoś to robi to czemu ja nie mogę(?) YouTube jest przede wszystkim miejscem gdzie można spotkać wielu wspaniałych ludzi, a ja z wieloma tymi ludźmi utrzymuję kontakt do dnia dzisiejszego. Nagrywanie rozpocząłem kiedy to nie było aż tak powszechne, niestety, ale z powodu mojego daremnego wtedy sprzętu filmy były po prostu słabe. Aktualnie wydaje mi się, że sprzętowo jest idealnie, aczkolwiek zmieniłbym jeszcze wiele rzeczy, między innymi dołożył kamerkę do nagrań. ;)
Po za YouTubem zajmuję się również streamowaniem na serwisie hitbox.tv, a konkretniej tutaj http://hitbox.tv/sedrector. Streamuję nieregularnie, kiedy mam czas lub nie uploaduje filmów na YT.

Informacje odnośnie mojego kanału:
Mój kanał na YouTube powstał w 2011 roku pod nazwą Sedrector95, niestety nie mogłem zrobić nazwy Sedrector, dlatego, że usunąłem moje całkiem stare konto o takim właśnie nicku. Na kanale pojawiają się Let's Playe oraz Gameplaye, mam również w planach jakieś Vlogi, ale do tego jeszcze daleko, daleko. Przedstawiając mój kanał muszę podzielić go na 3 etapy jego istnienia:
- Etap I: Stary komputer (sempron 2200+, 2GB ram, Radeon 2600PRO HD), kiedy to nagrywałem gry z PSP oraz Harrego Pottera i Kamień Filozoficzny z dość słabą niestety jakością. Był to mniej więcej czas od roku 2011 do grudnia 2012, kiedy to zakupiłem nowy komputer.
- Etap II: Po zakupieniu nowego komputera, rozpocząłem takie bardziej poważne nagrywanie, nagrałem na kanał Let's Playa z Portala oraz Wiedźmina 2, skłaniałem się również ku nagraniu Assassin's Creed: Revelations oraz Dungeon Defenders, niestety nie wypaliły (dlatego też zostały ustawione jako prywatne). ;)
Swój tzw II etap zakończyłem po nagraniu pełnego Let's Playa z Wiedźmina 2, ponieważ niestety, ale nie czułem się potem przez pewien czas na siłach, aby kontynuować prowadzenie kanału, przede wszystkim szkoła i parę jeszcze spraw sprawiło, że do tego doszło.
- Etap III: Etap, który odbywa się aktualnie (mam nadzieję, że etapu IV nie będzie, tylko etap III już będzie do końca :D). Można powiedzieć, że rozpoczął się oficjalnie 25 marca 2016 roku. Nieoficjalnie troszkę wcześniej na moich streamach. ;) Jako, że byłem dość zadowolony z moich streamów z Gothica, postanowiłem je zreuploadować na YT, niestety jeden z nich zaginął w akcji, gdyż hitbox miał wtedy problemy z zapisywaniem streamów. :( Wracając do Etapu III, tak, mam wreszcie mikrofon pojemnościowy, dzięku któremu brzmię bardzo dobrze. Aktualnie na kanale pojawia się seria z Dragon Ball: Xenoverse oraz Heroes of the Storm (od czasu do czasu). Zawiesiłem jak na razie serię z TubeTycoona, dlatego, że pokazałem w niej wszyskto co jest aktualnie w grze. Jeżeli pojawi się w niej coś nowego to z pewnością to zaprezentuję. W planach mam wiele serii, ale wszystko nadejdzie z czasem. ;)

Linki do Playlist na moim kanale:
- Zagrajmy w Assassin's Creed Bloodlines [PSP]
- Zagrajmy w Star Wars The Force Unleashed [PSP] + Zagrajmy w Historic Mission Star Wars The Force Unleashed [PSP]
- Zagrajmy w God of War Chains of Olympus [PSP]
- Zagrajmy w Harry Potter i Kamień Filozoficzny [PC]
- Let's Play Portal [PC]
- LP Wiedźmin 2: Zabójcy Królów[PC]
- Patapon 3 [PSP]
- Dragon Ball Z Tenkaichi Tag Team [PSP]
- TubeTycoon
- Heroes of the Storn
- Let's Play Dragon Ball: Xenoverse


Dziękuję osobom, które wytrwały do końca w tym nudnym temacie i wielki szacun dla tych którzy się nie pogubili. ;)
Pozdrawiam!

Notatka od Piotru, 02-04-2016 18:58:

Kanał przywrócony.

0 +1
www
231
RE: sedrector95
Wchodzę na kanał i widzę ciekawe tło. Masz fajny awatar. Przenosi na kartę polecane i po prawej są playlisty to jest duży plus. Jest rozbudowany opis kanału. Są miniaturki. Jest HD. Myślę że przydało by ci się jakies intro, chociaż jakieś proste (nie mam na myśli zlepków z trailerów). Jakość audio jest bardzo dobra, nie słychać żadnych szumów ani buczenia. Masz fajny głos. Mam wrażenie że czasami zamiast do widzów mówisz coś tam ciszej do siebie.

Ogólna ocena 8.5/10 Zrób jakieś proste intro :)

Oceniłem twój kanał, oceń też mój :)
http://letsplej.pl/t-21594-raszkad
1 +1

3
RE: sedrector95
Dzięki za miłe słowa, nie spodziewałem się, że ktoś powie, że moje audio jest okej. Jeśli mam być szczery to mam mikrofon za 20 zł, ale tutaj raczej z dźwiękiem bardzo pomaga karta dźwiękowa. Intro to ja tam mam, ale raczej go nie używam, są ludzie którzy wolą jak od razu rozpocznie się do filmik. ;)
Co do mówienia do siebie w trakcie Let's Playa, to przyznam zdarza mi się, jest to chyba trochę irytujące, ale taki już niestety jestem. ;p
0 +1

www
5
RE: sedrector95
Na Plusik
Hd
Playlisty
Ładne miniaturki
Komentarz
Ciekawe serie
Avatar

Na minus
Banner

Kanał ogółem dobry :)
Tak trzymać.
1 +1
3
RE: sedrector95
Dzięki za wymienienie tylu zalet, banerek będzie tylko muszę się za niego zabrać, a ostatnio czas mi nie bardzo na to pozwala ;)
0 +1

www
0
RE: sedrector95
0 +1
3
RE: sedrector95
Dzięki za ocenę kanału, ale drogi kolego podałeś link do mojego kanału :)]
@edit: zapomniałem czegoś dopisać, muszę Cię zmartwić, ale ja nie stosuje zasady sub4sub ;)
0 +1

www
4
RE: sedrector95
mogło być lepiej ale kanał fajny
0 +1
3
RE: sedrector95
Arabo28 napisał(a):mogło być lepiej ale kanał fajny

Czy mógłbyś sprecyzować, co mogłoby być lepsze? :) byłoby miło, dałoby mi to przynajmniej więcej do myślenia ^^
0 +1

www
3
RE: sedrector95
Z uwagi na fakt, iż mój ostatni post został napisany 02-09-2013, 19:33, chciałbym wznowić temat odnośnie mojego kanału. Został on dzisiaj przywrócony do działu kanały zagrajmerskie.

Ostatnimi czasy znowu nagrywam filmy, zakupiłem wreszcie normalny mikrofon, który pozwala mi na lepszą jakość nagrań. Na kanale aktualnie TubeTycoon, Dragon Ball: Xenoverse oraz jak na razie jeden HotS. :)

Zapraszam serdecznie do odwiedzania i oceniania kanału.
0 +1

www