Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[GTA:SA] Improved Role-Play - Serdecznie zapraszamy!!!

0
Thumbs Up  [GTA:SA] Improved Role-Play - Serdecznie zapraszamy!!!
[Obrazek: logooxu.png]


Witajcie drodzy gracze polskiej sceny Role-Play. Zapewne szukasz ciekawego, ogarniętego serwera. Możesz już zakończyc już poszukiwania, gdyż własnie go znalazłeś. Improved Role Play jest jedynym z najlepszych serwerów Role Play. Ciągle poprawiany gamemod oraz częste eventy to rzeczy , które nas wyróżniają od naszej konkurencji. Nie czekaj i zacznij już dziś ze swoimi kolegami u nas gościć. Kim będziesz? Policjantem, który strzeże prawa, lekarzem kochającym swoją pracę, albo może wybierzesz ścieżkę przestępstw i kłamstw? Tym kim będziesz zależy jedynie od Ciebie i twojej wyobraźni. U nas nie będziesz się nudził! Motto naszego serwera: "Pieniądze się nie liczą. Liczy się dobra zabawa i zadowolenie graczy". Dlatego na naszym serwerze istnieje system konta premium, lecz on nie jest podstawą gospodarki ,ale jedynie dodatkiem z którego korzystają tylko osoby z chęcią wspomagania serwera finansowo.


[Obrazek: 12121212i.png]

Na Improved RP akcja toczy się w Los Santos. Dlaczego własnie te miasto?
Wybraliśmy je ze względu wielkości i klimatu. Gracze dzięki temu , nie muszą się bać że zabraknie dla nich domu , czy też parkingu na samochód. Gangi mają swoje tereny, gdzie mogą chodzić. Nie muszą się cisnąc w małych miastach lub wioskach. Los Santos jest twarzą San Andreas, dlatego u nas również zostało wybrane. Co nie wyklucza pobliskich miast. W nich na życzenia graczy mogą zostać stworzone biznesy , sklepy oraz frakcje. Jeżeli będzie taka chęć to nic nie odrzucimy. W całym mieście są sklepy , więc nie ma problemu z kupieniem kebaba , telefonu , albo innego przedmiotu. Również w mieście znajdują się kluby, w których są organizowane dyskoteki , bale oraz przyjęcia różnego typu. Więc zabawa gwarantowana za bardzo niską cenę, a nawet za darmo!


[Obrazek: gamemode.png]

Nasz gamemode jest to zmodyfikowany honest. Wiem że większości wydaje się że to kolejny beznadziejny serwer z honestem. Ale u nas jest on ciągle ulepszany. Głównie liczy się klimat, który tworzą gracze z administracją. Przecież nawet najlepszy gamemode bez klimatu jest niczym. Żeby jednak wam udowodnić że jest on ulepszany wymienię , jakie zostały wprowadzone zmiany oraz je krótko opisze.

[Obrazek: myjsie.png]


-SYSTEM HIGIENY

Jest to niepowtarzalny system. Jak on działa? Mianowicie po prawej stronie ekranu jest Textdraw z twoją higieną . Jeżeli wskaźnik spadnie do zera to twoja postać zaczyna śmierdzieć i zmienia się jej skin na "brudasa". Żeby temu zapobiec trzeba się regularnie myć w łazience (Znajduje się w domu , bądź w hotelu) komendą /myjsię. Podczas mycia się postać zostaje zamrożona w wannie i jest zmieniony jej skin na kąpielowy.

[Obrazek: koszh.png]

-SYSTEM BOISKA DO KOSZYKÓWKI

Chodzi w tym systemie , głownie dodanie rozrywki dla graczy. Boisko znajduje się w dzielnicy przemysłowej Los Santos. Może w "kosza" zagrać każdy. Wystarczy tylko zebrać co najmniej 2 osoby i zacząć grać. Punkty są naliczane po trafieniu do kosza drużyny przeciwnej. Komendy : /stworzdruzyne , /rozpocznikmecz, /kosz . A chodzi się SHIFT, CTRL ITP. Ciekawe bardzo urozmaicenie gry.

[Obrazek: prawkov.png]

- SYSTEM NOWEGO ZDAWANIA PRAWA JAZDY

Żeby urozmaicić te nudne zdawanie i bardzo łatwe zdawanie prawa jazdy w honeście serwer wymyślił system , dzieki któremu ta czynność jest bardziej podobna do prawdziwego życia. Jak to wygląda? Więc wchodzisz do urzędu , widzisz bota . Możliwości : Zdanie prawa jazdy kategorii A,B,C , zarejestrowanie pojazdu. Więc jak wybierzemy prawo jazdy i zgodzimy się na warunki ktore nam stawia zaczynamy test. Na początku jest test pisany i wygląda tak samo jak na honeście, lecz jak się go zda to system przenosi Ciebie na plac manewrowy. W ten czas musisz wsiąść do pojazdu i jeździć kolejno od wyznaczonych punktów kontrolnych. Jeżeli nie zbyłeś pachołka, zapiąłeś pasy i właściwie włączałeś kierunkowskazy to dostałeś prawo jazdy!

[Obrazek: kregielnia.png]

-SYSTEM KRĘGIELNI

Dla zabicia wolnego czasu oraz zainteresowania graczy serwer stworzył kręgielnię. Na czym ona polega? Ustawiasz się na torze do kręgli , wpisujesz komendę i grasz z przyjaciółmi. Są pokazywane wyniki oraz widać jak piłka się toczy! Ciekawy system.

[Obrazek: boomobox.png]

-BOOMBOX
Lubisz słuchać muzyki? Ten przedmiot ci to umili. Dzięki niemu w każdym miejscu na serwerze możesz położyć na ziemi swoje przenośne radio i słuchać muzyki wraz z przyjaciółmi, przy tym dobrze się bawić!

[Obrazek: wypadek.png]

-SYSTEM WYPADKÓW

Irytuje ciebie, gdy masz z graczem stłuczkę i on wpisuje /do nic się nie stało.? U nas to się zmieni! Mamy system wypadków. Polega on na tym , że jeżeli gracz stuknie w inny samochód, przedmiot , bądź drzewo kierowca zostaje wyrzucony z pojazdu oraz "komputer" oblicza jak poważnie uderzył i decyduje czy osoba musi szybko trafić do szpitala, czy jednak nie miała szans i zginie!


-TEXT DRAW GŁODU
Po prostu dodany textdraw głodu , aby ułatwić graczom kontrolowanie.

-OBIEKTY

Serwer może się pochwalić ciągłym ulepszaniem obiektów. Są one niepowtarzalne , gdyż mamy obiektora, który robi nam sam w programie. Już na starcie można zobaczyć zmodyfikowany dworzec kolejowy. Na każdym kroku są własnie niepowtarzalne rzeczy.


[Obrazek: antycehats.png]

Jak wiadomo nieustannie zostają wprowadzane w obieg nowe cheatsy do GTA SAMP'a , dlatego nasz antycheat jest również ciągle udoskonalony. Wykrywane są bugi i naprawiane. na chwile obecną na serwerze są zainstalowane między innymi zabezpieczenia:

-ANTI CAR REPAIR
-ANTI CRASHED (Na chwilę obecną nie mozna crashować serwera)
-ANTI MONEY HACK
-ANTI AIR BREAK
-ANTI WEAPON HACK


[Obrazek: cheatsb.png][Obrazek: forumne.png]

http://www.improved.xaa.pl

Forum zostało niedawno przeniesione na MyBB. Wybrałem ten silnik, ponieważ jest on ciekawy i przejrzysty. Chyba nikt nie będzie miał problemu się w nim odnaleźć. Ciągle są dodawane ciekawe pluginy, które będą umilały przeglądanie forum.[Obrazek: 468x60.png]
0 +1