Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Apel.

235
Apel.
Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie poza "Miencraft to gufno" albo "Nie gram w to bo jest gupie" czy "Tylko gimby grajom w minkraft" nie pisz (chyba, że chcesz 20%, to spoko).
Dziękuję.
0 +1

www
48
RE: Apel.
Popieram w 100%. Bez sensowne nabijanie postów a po drugie minecraft nie jest zły tzn w umiarkowanych ilościach ^^
0 +1

0
RE: Apel.
Minecraft nie jest zły ... na dodatek dodam że, jest to bardzo udana gra. Niestety (moim zdaniem) jego opinie psują ośmioletni pseudo youtuberzy,którzy nie mają pomysłu na serie, nie przesili mutacji i zasypują yt masą własnych filmów.
Oni są złem , nie Minecraft.
0 +1
277
RE: Apel.
Minecraft jest bardzo fajny ,ale jakiś ziomek powiedział kiedyś "Tego jest za dużo w YT!" ,a dzieci pomyślały (tak mogą!) czyli hejcimy Mc i prosze co nam wyszło :).
0 +1

www
390
RE: Apel.
Oczywiście, że Minecraft nie jest zły. Tylko gdy go ktoś nagrywa bardzo źle ( audio i ogólnie, a tego jest bardzo dużo ) to po prostu mamy złe przyzwyczajenia z nim.
0 +1

30
RE: Apel.
Tak tak... Lubię sobie pograć w Minecrafta (dawno, bo ostatnio odpalałem go 3 tygodnie temu..) i nawet kiedyś nagrywałem (w sumie nigdy nie zakończyłem serii, ale kanał leży bezczynnie), ale teraz wiem, że to podobało się NIESTETY tylko mnie. Było w miarę okej, ale... za dużo tego i nikt tego nie dostrzegał.
Minecraft jest fajny, ale niekiedy ludzie robią z tego zło i wszystko co najgorsze...
Zawsze tak jest, że znajdzie się ktoś, kto narzeka (nasz 'hejter'), a potem przeciąga na swoją stronę inne osoby swojego pokroju..
Przykład:
Blurred Lines - Robin'a Thicke... Pojawiło się na YouTube to słuchałem, bo mi się spodobało (za przeproszeniem, w d. miałem tekst :D) wpadło w ucho i tyle.. Teraz zostało ogłoszone za najczęściej puszczaną piosenkę w radiu i nagle fala hejtu... Nagonka na tą piosenkę... Masakra jakaś... Jak czytam takie rzeczy to mnie krew zalewa.. Polacy zazdroszczą.
Nie ważne... Dobra rada: Nie podoba Ci się, to odpuść i nie komentuj... Podoba Ci się, rób to, co lubisz, a innych nie oceniaj.
1 +1

www
5
RE: Apel.
Minecraft to wbrew pozorom gra ucząca kreatywności i wyobraźniLol, więc nie wiem dlaczego tak na nią najeżdżają. Wszystkiemu są winne małe dziecioki, które są od niego uzależnione i zawalają yt.
0 +1
116
RE: Apel.
Aregor napisał(a):Minecraft to wbrew pozorom gra ucząca kreatywności i wyobraźn
U większości polskich graczy kreatywność kończy się na "jak zrobić kilof i nagrać o tym swój super-zajebisty poradnik na youtube". Ewentualnie "jak postawić piracki serwer, bo kieszonkowe wydałem na ćpanie bo mam 11 lat i jestem fajny". Dlatego ta gra jest tak znienawidzona w tym kraju. Jest jej na youtube tyle samo co BF3, CoD czy innej popularnej gry, lecz w ich przypadku zdecydowana większość filmów to ciekawy kontent z dobrym komentarzem, zaś w przypadku minecrafta - GÓWNO.
0 +1