Rejestracja

0
Rejestracja
Witam. Usunąłem moje konto na yt przez usunięcie e-mail-u na gmail i chciałem utworzyć nowe z tym samym nickiem ale gdy trzeba wpisać nazwe przy gmail pokazuje się że nazwa jest zajęta. Czy po jakimś czasie nazwe znowu będzie można użyć?

Notatka od Kulturalny Wilk, 29-09-2013 02:43:

Niestety napisałeś w niewłaściwym dziale. Zapoznaj się dokładnie z opisami poszczególnych działów i następnym razem wybierz odpowiedni. Jeśli taki nie istnieje -> Hydepark. Sprawdzaj także poddziały. Jeśli masz wątpliwości który wybrać, zapytaj np. na Shoutbox. Pisanie wątków gdziekolwiek, nawet reportując je lub wspominając, że "nie wiem gdzie powinien być", jest niemile widziane. Możesz założyć wątek we właściwym dziale.

0 +1
12
Odp: Rejestracja
Nie będzie można.

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
0 +1
www
126
RE: Rejestracja
natec7 napisał(a):Witam. Usunąłem moje konto na yt przez usunięcie e-mail-u na gmail i chciałem utworzyć nowe z tym samym nickiem ale gdy trzeba wpisać nazwe przy gmail pokazuje się że nazwa jest zajęta. Czy po jakimś czasie nazwe znowu będzie można użyć?
A jak myślisz?Oczywiście że nie , ale nie wiadomo z jakiej przyczyny są podróbki np. Skkf , PewDiePie?
0 +1

www
1 409
RE: Rejestracja
Bo robią nicki z niewidocznymi literkami albo znakami i dlatego jest podróbka. W pracach inżynierskich się zamiast spacji daje literkę na biało i jej nie widać, a bot plagiatu wtedy nie wykryje, bo porównuje słowa, a tam masz złączone słowa białymi literkami :) Człowiek nie widzi, bot już widzi, ale nie umie powiedzieć ;p
1 +1

www
126
RE: Rejestracja
@Up No taaak dzięki za wyjaśnienie :D Autor może zrobić tak samo XD
0 +1

www