Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WoW F2P

0
RE: WoW F2P
Myślę że nie jest realne. Przynajmniej na razie. Mają za dużo subskrybentów.
0 +1
390
RE: WoW F2P
Lecz mieli więcej.
0 +1

0
RE: WoW F2P
Póki co to robią pay to win, ten lvl boost do 90 w sklepie to kiepski żart jest, jeszcze z jeden dodatek, góra 2 i koniec imprezy będzie,
0 +1
390
RE: WoW F2P
Zawsze swoją cenę ma. Te 50 ojro boli portfel, więc aż takie p2w nie będzie. Z resztą, to nie wpływa na jakąkolwiek przewagę nad innymi.
0 +1

581
RE: WoW F2P
Wręcz przeciwnie, boost levelu to na początku pay 2 lose, gdyż musisz sporo poćwiczyć by ogarniać klasę i jej nawał umiejętności. Tutaj rzucają Cię na głęboką wodę. Nie masz łagodnego wprowadzania w kolejne umiejętności i talenty, podczas którego możesz samemu poznać dlaczego takich a nie innych używać i kiedy. Kiedyś to był jeden z głównych argumentów by nie robić boosta levelu. Mają coś z tym zrobić, zapewnić tutoriale, ale wątpię w ich skuteczność. To będzie powierzchowna wiedza.
0 +1

www
0
RE: WoW F2P
Gospov są ludzie którzy kupują mounty i pety, to boosta nie kupią :D? Szczególnie, że po jego użyciu postać ma dostać jakieś startowe przedmioty na 90, więc nie trzeba będzie biegać golasem po starych mapach
0 +1
390
RE: WoW F2P
Zauważmy, że to usługa dodatkowa. Jej posiadanie nie zwiększa przewagi nad innymi graczami czy to w PvP czy w wykonywaniu misji. To po prostu płatne pominięcie fabuły gry, za dość sporą cenę. Odnosząc się do słów Kern3la jest w tym trochę prawdy, lecz od czego są poradniki w internecie? Oczywiście, to nie będzie to samo co spacerowanie i obijanie czy to graczy, czy potworków do 90 lvl (oczywiście, jeśli ktoś ma MoP). Przypuszczam, że to raczej nie zostało stworzone dla nowicjuszy z myślą "Rób co chcesz, omijaj fabułę, ale bul za to niezłą kasę" tylko dla bardziej wytrwałych graczy, którzy po prostu nie chcą nabijać swojej kolejnej postaci na 90lvl.
0 +1