[RP] wiseGaming.pl - Czas na reaktywację!

0
[RP] wiseGaming.pl - Czas na reaktywację!
[Obrazek: 9xHU6mx.png]

Na wstępie chciał bym dodać że jest to druga odsłona nowego projektu, ten projekt został stworzony dla graczy, gramy w mało rozgrywanym miejscem rozgrywki na scenie Role Play, w mieście Palomino Creek, widzę mało projektów który tam rozpoczynają swój projekt więc postanowiliśmy że spróbujemy swoich sił akurat w tym miasteczku. To wy tworzycie klimat więc to od was zależy jak będzie nam się grało, administracja robi wszystko aby było miło oraz był klimat, lecz to gracze robią najważniejszy klimat całej rozgrywce. A także czekamy na wasze propozycję który na pewno rozważymy ponieważ serwer jest dla graczy, a nie dla kasy.. To od ciebie zależy kim zostaniesz, ty kierujesz swoim życiem, więc lepiej pomyśl dokładnie zanim się zdecydujesz.

[Obrazek: 2GMgmRR.png]

Naszym gamemodem jest znamy zapewne wam Honest, gdyż stawiamy na niego, bo w nim widzimy coś... nie on zły, gdyż się zedytuje to może być naprawdę być dobrym, a my go naprawdę tam zrobimy że będziecie chcieli grać, dużo systemów będzie nowych, będzie on przejrzysty itp... Co dodamy? Dodamy, system narkotyków, hi-fi w biznesie (muzyka), payday 300 $ za godzinę dla wszystkich, możliwość sprzedaży biznesów, system siły (trening, oferuje itp), system roślin (pomidory itp), system zwiąż dla organizacji przestępczych, komenda /taxi, system kar (m.in: blokada pisania, blokada biegania itp.) i wiele więcej na serwerze. Na serwerze będzie 50 slotów, nie potrzebujemy dużo slotów z takiej racji, że na razie tyle wystarczy, bo i tak nie będzie na serwerze full, gdyż będzie full to powiększymy do 100 slotów.

[Obrazek: aTtWBeG.png]
Na naszym serwerze jest możliwość postawienia 3d teksta aby rozreklamować swój biznes itp, to prawie nic nie kosztuje a kosztuje to 5 punków premium, jest to bardzo korzystny system który umili każdemu grę. Jest to bardzo przejrzysty system który dobrze się sprawdza grze.

[Obrazek: ztqHamU.png]
Mamy bardzo dobrze rozbudowany system kar, który polega na blokowaniu czynności gracza, m.in: blokada pisania, blokada chodzenia, blokada mówienia, blokada sprintowania itp, i wszelkiego tego typy blokady. Jedynie admini mogą dawać kary graczom, lecz to chyba jest jasne.

[Obrazek: IHHm32j.png]
Posiadamy taki owy system że można zaoferować komuś trening, będzie to polegało na tym że będzie cza np: hantle podnosić po czym to podnosi nam J (siłę). Potrzebuje ciężko pracować gdy się chce podwyższyć swoją siłę, za jeden trening przychodzi nam 5 siły (5J). Siła jest pokazana pod nickiem.

[Obrazek: bLIQeEi.png]
Jest to innowacyjny system, który umożliwia nam sadzenia w ogrodzie, np: pomidorów, ogórków, po czym po zebraniu będzie można je zjeść, daje taki sam efekt jak by się kupiło w sklepie 24/7, lecz to jest oszczędne. Zbieranie polega na tym że czekamy 20 minut i zbieramy komendą (/zbieraj) lecz trzeba uważać aby nikt z graczy nie zebrał szybciej, bo każdy może to zebrać. Aby zasadzić nasiono drzewa potrzeba kupić nasionko w sklepie ogrodniczym.

[Obrazek: q4ATuSq.png]
(możemy oferować lakierowanie, naprawę, trening lub sex oralny innemu graczowi, (/o)

[Obrazek: 9aSR182.png]
Czas przejść do systemu narkotyków, pierwszym narkotykiem który przedstawimy jest kokaina.
Kokainę można w prosty sposób zasadzić, wystarczy mieć nasiono i go użyć.
Nasiono będzie wyrastać przez 20 realnych minut. Lepiej go pilnuj, ponieważ każdy może zebrać nasiono gdy powyższe już wyrośnie!

[Obrazek: pAD6XoU.png]
Prosty system który można spotkać na większości serwerów. Gdy jesteś w gangu i masz spray, możesz zrobić tag. Działa to w taki sposób, że podchodzisz do istniejącego już tagu na mapie SA, po czym gdy go juz zamalujesz możesz wybrać logo którym chcesz go zastąpić np. Ballas itd. W przyszłości planujemy też wprowadzić system własnych tagów, taki że będzie można ustawić swój tekst

[Obrazek: wBUIUdt.png]
U nas jest inaczej, gdy przegrasz jedną godzinę to dostajesz 300 $ (jako normalny) i tak za każdą godzinę.

[Obrazek: NUFaaa9.png]
Jest to podobne do syreny PD, lecz ten system umożliwia nam przekazania na dach object "TAXI" jest to na nie wielu na serwerach lecz u my to posiadamy.


[Obrazek: aKywrPO.png]

Co tutaj dużo pisać, forum jest postawione na silniku IP.Board, posiadamy licencję IPB. Na forum jest wgrane dużo udogodnień który pozwoli użytkownikom miłe spędzania czasu na naszym forum.

ADRES DO FORUM: http://wisegaming.pl/

[Obrazek: qUZwuTa.png]

Kavan - założyciel, zarządca, webmaster, grafik, opiekuje się forum
Minator354 - programista pawn

Już niedługo będzie rekrutacja na supporterów/ gamesterów, więc zapraszam do aktywnego przeglądania naszego forum.


Notatka od MrHudson, 09-07-2013 16:31:

http://letsplej.pl/t-30168-wazne-regulam...i-serwerow
pkt 3.1
Masz na to 24h albo temat trafi do kosza.

0 +1