Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Minus

2
Youtube-red  Minus
Link do kanału: http://www.youtube.com/user/gothicdevil100
Co nagrywasz: Warcraft III, League of Legends, mniejsza seria z WoW-a "Expowisko" i "Najlepsi gracze"
Osiągnięcia: 25 widzów 800 wyświetleń
Wiek: 15
Opis: Heeeej jako nowy zagrajmer daję swój kanał do waszej oceny, jak wspomniałem jestem nowy więc poprawianie
wszelkich spraw jakości, odszumiania, Hd, 16:9 przychodziły powoli od niedawna są one podstawą moich filmów
serie na moim kanale mają po kilka odcinków ale mimo to poddaje się ocenie :>

Poniżej ostatnio dodany odcinek WcIII standardowo Hd, 16:9, i po raz pierwszy odszumianie zastosowane tylko gra troszkę za cichoNotatka od Jan Zbedny, 06-04-2014 00:10:

Nieaktywny kanał, przenoszę do archiwum, w razie powrotu i chęci przywrócenia tego tematu proszę zgłosić temat.

0 +1
www
33
RE: Minus
Po pierwsze, błąd który po prostu nie lubimy - zwiastun, zastąpiony odcinkiem (na dodatek konkursowym), nie jest to za dobrym pomysłem, jak najszybciej do zmiany! Zwiastun to ma być - szybka prezentacja kanału, nie dłuższe niż 1 minuta, zachęcenie widza do pozostania na kanale. To tak jak by ktoś miał wypuścić trailer do filmu, a zamiast tego wypuścił cały film :].

Dostrzegalne jest duża ilość minusów, które postaramy się opisać abyś mógł zmienić :):

Na pierwszy strzał idzie banner i awatar, do zmiany - po najprostszej linii oporu (jestem grafikiem, więc napisz do mnie mogę się zająć zrobieniem dla Ciebie banneru i awka)

Druga rzecz, brak miniaturek - opisywaliśmy to już nie jeden raz, opiszemy i dla Ciebie (gdy widz przegląda listę, praktycznie kieruję się miniaturkami, im ciekawsza jest miniaturka, tym lepiej dla Ciebie bo przyciągniesz do siebie więcej oglądających!

Trzecią rzeczą jest, słaba jakość audio, poszperaj w internecie za poradnikami do obróbki - jest tego multum, rzecz w tym żeby doszukać się jak najlepszego :).

Czwarty, ostatni minus - brak dokładnego opisu kanału, opis powinien zawierać informacje gdzie i po co trafiliśmy, jak kanał powstał, z jakiej pasji, z jakiej przyczyny postanowiłeś prowadzić "zagrajmy w..." i krótko osobie samym, potem możesz opisywać serie sprzęt itd.

Co do plusów, jest zaangażowanie, co się bardzo ceni. Playlisty są, nie ma chaosu na kanale. Po prostu musisz więcej wysiłku włożyć w prowadzenie kanału. Pozmieniać błędy, które wyżej wymieniliśmy, posiedzieć i pozmieniać, a wtedy szybko to wszystko wejdzie na dobry tor :).

Ogólna ocena kanału 6/10 na zachętę! Bo nie warto od razu kogoś skreślać jest lubi to co robi! Więc nie zostaje Ci nic innego, jak brać się do roboty! Zostawiamy suba, żeby zaglądnąć jak to będzie wyglądać po zmianach!

Życzymy wielu sukcesów i cierpliwej pracy nad kanałem!

Zapraszamy do oceny naszego kanału, link w sygnaturce! :)
0 +1

www
142
RE: Minus
Za dubstep powinna być kara chłosty.
Dźwięk z Warcrafta jest przytłumiony i praktycznie nie da się go słuchać. Dodatkowo często Twój głos zlewa się z grą. Do poprawki. O niespójności w edycji np. w kwestii szumów nie będę się wypowiadać, bo to woła o pomstę do nieba.
Przekaż swoim towarzyszom z LoLa (opieram to na Oppa Globo style), że powinni zastanowić się nad tym co robią podczas nagrania. Spożywanie czegokolwiek jest szczytem chamstwa, braku kultury i brakiem szacunku dla widza. Cieszę się, że oni są bardzo cicho, bo nie zdzierżyłbym słuchania takich tekstów.
Twój komentarz wieje nudą na kilometr. Popracuj nad zachęcaniem widza do oglądania, zajmij się odpowiednią ekspresją, a może ten kanał przejdzie do let's playowej przeciętności.
Poza tym dziwi mnie, że dopiero teraz zajmujesz się podstawowymi kwestiami jak porządna obróbka audio, 16:9, etc...
0 +1

15
RE: Minus
Witam.
Avatar według mnie do zmiany podobnie jak banner
Avatar to Twoja wizytówka powinna być oryginalna i charakterystyczna.
Banner to samo.
Intro kanałowe hmm... Sam nie wiem czegoś tutaj brakuje, jakiegoś polotu zrywu akcji. (Odezwał się reżyser) xD
Masz kilka całkiem spoko filmów.
Dźwięk brzmi nieźle video też jest spoko.
Pozdrawiam.
0 +1