Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiki - Wybór gry

6
Wybór gry
To jest dyskusja na temat wpisu: Nagrywanie > Gra > Wybór gry.
0 +1
www
5
RE: Wybór gry
Moim zdaniem najlepiej jest wybierać gry z których nie ma prawie żadnych let's play.
0 +1

11
RE: Wybór gry
Jak dla mnie najważniejsze żeby mi się w nią przyjemnie grało, bo let's play robiony na siłę nie ma sensu.
0 +1

191
RE: Wybór gry
Wiadomo, że nie. Powinno się patrzeć po połowie : tym, co chce się nagrywać i tym, na co jest popyt;)
Ja na razie nagrywam gry, które chcę nagrywać. Nie ogląda ich dużo osób, ale nadrabiam to LoLem:D Niedługo mam zamiar zrobić kolejną serię z gry bardziej "oryginalnej", którą, mam nadzieję, ludzie chętnie będą oglądać.
0 +1

18
RE: Wybór gry
- robienie z popularnej gry projektu nie jest czymś złym (nawet jeśli jest produkcji na jej temat 10 tysięcy) jeśli autor opiera się także na innych projektach a nie wałkuje ciągle to jedno i to samo.
- nic na siłę
- trzeba mieć chęć do grania w tą grę, i mi nie chodzi o motywacje by zarabiać czy być kimś podobnym do innego popularnego zagrajmera, chodzi mi o to "pożądanie" (wiem,wiem ale lepszej nazwy nie udało mi się wymyślić)
0 +1
1
RE: Wybór gry
Gra która płynnie Ci chodzi i nie ma jej za dużo na yt, no i ma jako taką grafikę ;)
0 +1
4
Re: RE: Wybór gry
(16-05-2012, 19:14)CiemnoxCzarny napisał(a): no i ma jako taką grafikę ;)
A niby dlaczego? Debilne podejście,ja na przykład uwielbiam starsze gry u Gimpera, a dużo osób mu je minusuje bo są starsze. Kompletna głupota. Ja mam zamiar nakręcić gry z NESa, skoro je lubię to dlaczego nie? Bo mają słabą grafikę? Dla mnie ta grafika jest piękna i budzi masę wspomnień.Sent from my GT540
0 +1

3
RE: Wybór gry
Dokładnie melonikk! Oglądanie starych gier bardzo mnie odpręża. Jak oglądam np. takiego doom'a to mi się robi dobrze (jak to brzmi :D). Jeżeli się nagrywa gry ze słabą grafiką, to niekonieczne jest HD. Co do tematu to jak już wiele osób napisało: nagrywanie na siłę nie ma sensu.
0 +1
4
Re: Wybór gry
Pozatym od kiedy najważniejszym aspektem gry jest grafika?

Sent from my GT540
0 +1

1
RE: Wybór gry
Według mnie najlepiej wybierać takie gry, których jest mało w sieci(na YT), stare, ale dobre klasyki też są szanowane i oglądane. Trzeba po prostu się wysilić. Grafika jest ważnym aspektem macie rację, ale taki Mario czy Crash to prawdziwa klasyka mimo pikseli.
0 +1