Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiki - Wybór gry

0
RE: Wybór gry
Gry muszą podobac się nagrywającemu, ale wypadałoby żeby się je jeszcze ciekawie oglądało dla tego moim zdaniem najlepsze są gry o których głośno jak i ciekawe oryginalne produkcje o których mało kto słyszał.
0 +1
www
417
RE: Wybór gry
Ehh...ludzie jeżeli nie robicie tego pod "publikę" to czemu wrzucacie to w ogóle na yt?Owszem możesz grać dla siebie ale w większym stopniu grasz dla widzów bo równie dobrze mogłeś nie nagrywać i emocje z gry zachować dla siebie.Tak wracając do tematu to moim zdaniem najlepiej jest wybrać grę która jest przede wszystkim oryginalna(niektórych gryzie to ,że grasz na nieoryginalnej grze).Warto także nagrywać gry które ci się przede wszystkim PODOBAJĄ.Nie ma sensu nagrywać czegoś co ci się znudzi za 5 odcinków.Za dużo ludzi popełnia jeden i ten sam błąd "ja będę to nagrywał bo on jest sławny i też to nagrywa" i będę fajny...bez komentarza.Nie mówię w tym momencie o wszystkich ale Minecraft już się przejadł.Teraz przyszedł czas na Happy Wheels...Owszem gry są fajne ale jest już tego tak dużo że gdzie się nie wejdzie tam Minecraft!Trudno zrobić coś oryginalnego "w tych czasach" kiedy jest nagła fala nowych youtuberów z nowymi pomysłami...Musisz być oryginalny inaczej pójdziesz na dno.
0 +1
581
RE: Wybór gry
TheSebonPL napisał(a):Ehh...ludzie jeżeli nie robicie tego pod "publikę" to czemu wrzucacie to w ogóle na yt?

"pod publikę" to coś zupełnie innego niż "dla publiki". Jak sugeruje słowo "pod" - publika w takim przypadku jest ponad twórcą, który robi to, co ona każe - niekoniecznie w sposób bezpośredni (typu: "nagraj X"), lecz często bardzo pośredni (typu: "hm, chyba ludzie oglądaliby gdybym nagrał Y, nie mam chęci na nią, ale będą oglądali, więc jazda").
0 +1

www
417
RE: Wybór gry
Kern3l napisał(a):"hm, chyba ludzie oglądaliby gdybym nagrał Y, nie mam chęci na nią, ale będą oglądali, więc jazda"

Właśnie o takie coś mi chodziło...zmuszanie się do prowadzenia serii której się nie chce prowadzić.
0 +1
0
RE: Wybór gry
To logiczne, ze jesli robisz serie bez checi tylko z przymusu to bedzie totalna klapa. Trzeba meic do tego smykalke . Checi bardzo wiele i radosci z nagrywania
0 +1
3
RE: Wybór gry
Nie ma sensu nagrywanie gier bez chęci do niej tak jak poprzednik napisał, jeśli chcesz nagrać to coś co lubisz i w czym na pewno będziesz bardzo dobrze się czuł.. wtedy na pewno przyciągniesz uwagę.. i będziesz dumny z tego co nagrałeś. ;)
0 +1

4
RE: Wybór gry
Tak jak pisalo wielu przedemna wybierz gre wktorej dobrze sie czujesz i masz duzo do gadania.
0 +1