Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiki - AdSense (youtube)

191
RE: AdSense (youtube)
O to, że jeśli nie masz praw do zarabiania na filmiku, to nie możesz na nim zarabiać. Czyli np. większość producentów nie zezwala w EULA na czerpanie zarobku z Let's Play'ów (wyjątkami są CHYBA Minecraft i LoL)

I tą dokumentacją jest np. osobna zgoda wydana przez producenta dla Ciebie (he he he), że możesz czerpać zyski z nagrywania danej gry.
0 +1

0
RE: AdSense (youtube)
Ok, a co w takiej dokumentacji trzeba np przedstawić ? I jakim cudem jak ktoś wrzuca filmik np z Battlefield'a to wyświetli się np przy nim reklama jak mówisz, że producent nie zezwala na czerpanie zysku ? Pytam z ciekawości.
0 +1
2
RE: AdSense (youtube)
Sory ,że odejdę od tematu ale mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mam podać dane opiekuna przy założeniu konta AdSense bo ja swoje założyłem (oczywiście jestem nieletni więc nie przyjęli) i niewiem jak założyć inne konto AdSense żeby były zarobki z mojego kanału na YouTube .
0 +1

2
RE: AdSense (youtube)
Jakie wymagania trzeba spełnić by zarabiac?
0 +1

1
RE: AdSense (youtube)
Podobno trzeba mieć 350 widzów i 50000 wyswietleń filmów.
0 +1

60
RE: AdSense (youtube)
0 +1

www
581
RE: AdSense (youtube)
adam515 napisał(a):Podobno trzeba mieć 350 widzów i 50000 wyswietleń filmów.

Bzdura, widziałem ludzi bez filmów którzy takie zaproszenie dostali.
0 +1

www
25
RE: AdSense (youtube)
Ja mam 22 widzów, 1000 wyświetleń i mogę zarabiać. :)
0 +1

20
RE: AdSense (youtube)
Ja dostałem takie zaproszenie na około 20-30 widzów. Z tym jest różnie i nie ma odpowiedzi na pytanie od ilu widzów/wyświetleń można zacząć zarabiać. Na tą chwilę zarabiałbym mało (około 3000 wyświetleń dziennie), więc dla mnie nie jest to potrzebne. Im szybciej "youtuber" zacznie generować przychód, tym szybciej się komercjalizuje. Nie jest to dobre, póki ktoś nie oswoi się z myślą, że może zarabiać na tym, co robi.
0 +1
1
RE: AdSense (youtube)
Ja posiadając 15 lat i 15 widzów również dostałem takie zaproszenia i powiem wam że mam sposób na połączenie konta adsense z kontem na youtube. Opiekun musi założyć konto w adsense podając stronę uprzednio spreparowaną na hostingu np. cba (może być nawet napisana w notatniku xD). Później dodajemy reklame na strone i czekamy na akceptacje, a na sam koniec łączymy z kontem yt.
Voila zaczęliśmy właśnie zarabianie na YT
0 +1