Ankieta: Jakie jest wasze zdanie?
Tak, to świetny pomysł
Tak, ale trochę do zmodyfikowania
Nie, niech jest jak jest.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycja - Kanały zagrajmerskie

30
Kanały zagrajmerskie
Witam! Moja propozycja jest taka, żeby do działu kanały zagrajmerskie trochę zmodyfikować regulamin. Chodzi o pkt 9. Czy nie można prezentować np. kanałów o treści naukowych, treściach informacyjnych.. ?
I jeszcze jedno, ale z tym były by małe problemy... Chodzi o to, żeby zrobić prefixy na kanałach zagr. np. takie kategorie jakie są na YouTube podczas przesyłania filmu.
1 +1

www
582
RE: Kanały zagrajmerskie
Ja byłbym za pójściem w drugą stronę - skoro to "Kanały zagrajmerskie", to niech będą "zagrajmerskie".
2 +1

www
573
RE: Kanały zagrajmerskie
Ja prawdę mówiąc zrobiłbym takie prefiksy. Chociażby 3: let's Play, Vlogi, Minecraft. Coraz mniej ludzi nagrywa zagrajmy, czemu by nie uogólnić tego działu?
0 +1
778
RE: Kanały zagrajmerskie
Uogólnić nie. Jak już zrobić nowy, ale to sprawa do obgadania w gronie ekipy.
0 +1

www
57
RE: Kanały zagrajmerskie
No ja nagrywam vlogi, let's playe i tworze intra. Gdzie mam wtedy napisać temat? To nie ma sensu.
Prędzej dodajcie więcej moderatorów do tego działu bo śpią kiedy wiele wiele osób przedstawia swój kanał mając 1-2 filmy tam gdzie powinni się reklamować "dojrzalsi" + zwiększyłbym wymagania na napisanie nowego tematu.
0 +1

573
RE: Kanały zagrajmerskie
Co do tego to dajemy sobie radę. Po co więcej moderatorów? Sprawdzenie z 30 kanałów zajmuje z 40 minut. Zresztą nikt nie musi się tłumaczyć. No dobra, ale ten prefiks dotyczyłby motywu głównego kanału. Np. ktoś nagrywa blogi, a od czasu do czasu nagra jakiś film z gry, to wybiera vlogi. itp.
1 +1
582
RE: Kanały zagrajmerskie
Naruciak napisał(a):No ja nagrywam vlogi, let's playe i tworze intra. Gdzie mam wtedy napisać temat? To nie ma sensu.

Właśnie. Skoro nagrywasz kilka rzeczy, a Zagrajmy masz >10h i nadal zamierzasz nagrywać, to -> Kanały zagrajmerskie. Jeśli z kolei byś w ogóle nie miał Zagrajmy, to niewłaściwy dział na umieszczanie kanału. Jeśli masz <10h Zagrajmy i przybywa -> Wylęgarnia.

TFPR napisał(a):ten prefiks dotyczyłby motywu głównego kanału. Np. ktoś nagrywa blogi, a od czasu do czasu nagra jakiś film z gry, to wybiera vlogi. itp.

Jakiej słuchasz muzyki? Masz do wyboru jedną kategorię, wybieraj - będzie to od dzisiaj wpisane pod Twoim nickiem. Cieszyłbyś się? Mało kto by się ucieszył, gdyż mało kto lubi przypisywanie mu/jej etykiet - prawie nigdy nie oddają one prawdy i fałszują Twój obraz w oczach tych, którzy ją zobaczą. Nagle okazałoby się, że wielu ludzi chce kategorię "mieszane" lub "Zagrajmy+recenzje" etc.

Wiem czemu chciałbyś, by coś takiego było, ale pamiętajmy, że to jest forum o Zagrajmy. Mimo że prawie każdy kanał robi jeszcze coś innego, to tutaj nie ma istotnej potrzeby, by to eksponować.
0 +1

www
573
RE: Kanały zagrajmerskie
@up
Wiem do czego zmierzasz, ale prawdę mówiąc dałbym radę zaszufladkować się do jednego gatunku. :)

Właściwie to jakikolwiek podział nie ma większego sensu. Coraz więcej kanałów jest wielo... wielotematycznych. Dajmy na to Rock, Rojo. Ciężko byłoby ich wrzucić w jakąś konkretną grupę.
0 +1
30
RE: Kanały zagrajmerskie
Można zrobić kilka pref.
'Główny: np. Vlog' a pod spodem:
'Pozostałe: tu można zrobić takie ''pole'' z wszystkimi (lub większość) kategorii do wyboru, a byłoby to napisane zaraz pod głównym motywem kanału.
A co do kanałów zagrajmerskich? Zabieram się do prowadzenia kanału o ciekawostkach.. Pytałem Prezag'a o zgodę na reklamę w kanałach z. lub (na jakiś czas) w wylęgarni... zgodził się, więc moim zdaniem tu wystarczyło by tylko to zmienić..
A gdybym na taki kanał nagrał jeden odcinek z gry, to już niby mogę? :)
0 +1

www
30
RE: Kanały zagrajmerskie
PS. Mając w głowie wizję prefixów w tym temacie chodziło mi raczej o to, że teraz wygląda to tak: Wchodzę w ten dział, widzę masę postów z nickami... Co mi to daje? Gdy ja chcę poszukać jakiegoś kanału, patrzałbym po prefixach np. vlogi...
0 +1

www