Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Battlefield: Bad Company 2 - Niskie FPS

116
Battlefield: Bad Company 2 - Niskie FPS
Cześć wszystkim.

Mam problem z BFBC2, a mianowicie, gra chodzi nie tak jak powinna. Gram na 10-15 fpsach i niezbyt mi to styka. Gdy zmienię directa na 9 jest lepiej, jednak nie na tyle by gra była przyjemna. Nie wiem co powoduje takie spadki gdyż na ''cyrit'' wymagania spełniam. Mowa oczywiście o multiplayerze. Nie wiem czy jest sens podawania jakiejkolwiek specyfikacji w tym wypadku.

Battlefield 3 chodzi mi od 20-60 fpsów, w zależności od sytuacji, w co-opie i singlu jest stałe 40-60, a na multiku najczęściej koło 30.

Rozgrywka na multiplayerze w mniej niż 20 fpsach jest strasznie irytująca i chciał bym coś z tym zrobić. Wątpię by to była wina sprzętowa. O dziwo po zastosowaniu configuratora udało mi się wycisnąć zadowalające fpsy jednak gra po tym zabiegu wygląda okropnie i paskudnie. Ma ktoś jakikolwiek pomysł? Efekty HDR, oraz Bloom wyłączyłem.
No i czy jest jakaś możliwość na naprawienie Directa 11/10 w BF BC2 bo na 11 i 10 gdy efekty wynoszą więcej niż ustawienie średnie, mam po prostu czarny ekran i nie wiem co go powoduje. Gdy zainstalowałem grę chodziła o wiele lepiej niż teraz, właśnie z efektami powyżej średniej. Ściny i spadki fps pojawiają się praktycznie już w menu. Sprawdzałem koligacje, wszystkie rdzenie pracują, oraz pryiorytet normalny, czyli wszystko jak trzeba.
+ posiadam dodatek vietnam.
0 +1

116
RE: Battlefield: Bad Company 2 - Niskie FPS
Problem sam się rozwiązał... Nie wiem co było przyczynę lecz już gra chodzi jak należy na każdej wersji directa...
0 +1