Nie udało nam się potwierdzić Twoich praw.

0
Youtube-purple  Nie udało nam się potwierdzić Twoich praw.
Na tym etapie nie możemy zatwierdzić Twoich filmów, ponieważ nie mamy wystarczających informacji na temat Twoich praw do ich komercyjnego wykorzystania.

Możemy ponownie sprawdzić Twoje filmy, jeśli potwierdzisz, że masz prawa do komercyjnego wykorzystania wszystkich zawartych w nich materiałów. Dotyczy to całego materiału filmowego, zdjęć i obrazów, muzyki, nagrań z gier wideo i innych elementów audiowizualnych. Więcej informacji

YouTube zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji, czy film może być przeznaczony do generowania przychodu. Możliwość zarabiania na filmach możemy wyłączyć partnerom, którzy wielokrotnie zgłaszają filmy niespełniające warunków programu. Wszystkie filmy podlegają naszym Warunkom korzystania z usług i Wskazówkom dla społeczności, a jeśli nie spełniają wymienionych tam wymagań, mogą zostać usunięte z serwisu.Coś takiego dostałem dzisiaj od You Tube i nie wiem co mam im odpisać a filmik jest mój nagrywany z samochodu podczas jazdy we Włoszech tylko wsadziłem go do programu Ulead VideoStudio 11 i tam dodałem podkład muzyczny z tego programu jaki był do wyboru do wyświetlania filmu i napisy też dodałem na początku Włochy 2013 05 i na koniec C.D.N i co mam im odpisać to znaczy że nie mogę używać z żadnego programu jaki posiadam podkładu muzycznego jaki tam się znajduje co Wy myślicie o tym dziękuje za odpowiedzi.

0 +1
47
RE: Nie udało nam się potwierdzić Twoich praw.
Widocznie przyczepili sie do muzyki.Jesli ta muzyka moze byc wykorzystywana do komercyjnych celow to nie masz sie czego bać i mozesz śmiało napisac ze to twoj material nagrany z telefonu a muzyka może byc uzywana do celów komercyjnych.To jest tylko moja propozycja.Wiec jesli ktos zna sie na tym lepiej to napiszcie czy to co napisalem jest zgodne z prawda:)
1 +1

www
0
RE: Nie udało nam się potwierdzić Twoich praw.
Tylko jak to się dowiedzieć czy może być wykorzystana do celów komercyjnych muzyka z tego programu.

Witam Ty byś zaryzykował tak napisać jak napisałeś.
0 +1