Ankieta: Fabuła/Fabuła i misje poboczne?
Fabuła
Fabuła i misje poboczne

Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne

90
Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
Witajcie!
Pisze do Was z zapytaniem. Otóż niektórzy z Was nie dość, że są YouTube-rami, to są też widzami. Czy możecie mi powiedzieć co sądzicie o nagrywaniu gry w całości? W sensie nagrywacie/lubicie oglądać całość gry (tylko główny wątek/fabułę) czy do tego wszystkie misje poboczne, by wymaksować grę? Pytam, gdyż do tej pory nagrywałem gry liniowe, bez zbytniego wątku poboczne, dlatego pytam. pozdrawiam i liczę na Wasze odpowiedzi.
0 +1

7
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
To zależy czy z misjami pobocznymi gra nie stanie się nudna do oglądania. Sam prowadzę obecnie serię z gry S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo i jest tam mnóstwo misji pobocznych. Staram się je przedstawiać, ale czasami nie wszystkie, gdy stwierdzę, że nie ma sensu np. nagrywanie tego jak idę przez 5-10 minut z jednego końca mapy na drugą po jakąś rzecz lub gdy nie jest to ogólnie ciekawe. Także w skrócie, tak jest to fajne uzupełnienie fabuły, ale musisz wziąć pod uwagę, że nie można przesadzić, gdyż niektóre elementy mogą popsuć let's play i tu właśnie należy inicjatywa do Ciebie, jak z tego wybrniesz żeby nie popsuć zagrajmy, a polepszyć go o dodatkowe materiały.
0 +1

www
410
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
Jak dla mnie już w ogóle kręcenie zagrajmy jest przereklamowane.Bardzo trudno się wybić na zwykłym LP z gry którą nagrało pierdyliard osób.Ogólnie nie podoba mi się kontent zagrajmy gdyż jest to jeden ogromny spoiler który psuje zabawę wielu ludziom.Owszem sam oglądam gry w które nie mogę zagrać ale nigdy nie obejrzałem całej serii odcinek po odcinku aż do końca...lp nudzi mnie po 3/4 odcinkach trwających 30min.Wolałbym oglądać coś w stylu game play lub odcinki coś jak funny moment czy the best of best.

Kiedyś kręcenie LP miało sens ale teraz gdzie każdy dzieciak dostał na komunie intela i7 i kartę gtx770 to się raczej nie opłaca bo wolą zagrać sami.Sam ogólnie wolę rozgrywkę typu multiplayer z kolegą ,to mi się przyjemniej ogląda.Nie mówię już o oglądaniu odc. z lola co jest dla mnie bezsensem.

Teraz jest era Minecrafta i właśnie on będzie przyciągał największą publikę.Nie oszukujmy się ale średnie wiekowy na POLSKIM yt nie są zbyt wysokie.

TOPIC:

Ogólnie mnie pewnie znudziła by sama fabuła a oglądanie misji pobocznych tylko by sztucznie wydłużało odcinek.Wszystko zależy od osoby i stylu komentowania.Jednak jak dla mnie zwykłe szare LP przestały istnieć.
1 +1
573
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
@up
Ostatnio czytałem, że tak się nie na temat wtrącę, że w UK i USA średnia wieku osób przebywających na YT, to około osoby w przedziale 14-23 lata.

Ja osobiście wolałbym żebyś nagrywał wszystko z fabuły głównej(powiedzmy 30 minutowy odcinek), a później powycinał najciekawsze momenty, i skrócił sam materiał do powiedzmy 15 minut.
0 +1
26
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
To dużo zależy od gry i od tych misji, rób to co uważasz za stosowne, sam decyduj, jak coś jest nudne i do dupy to to olej, a jak jest godne uwagi to to nagraj :).
0 +1
90
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
No ok, to macie np. Batman-a nowego. Tj. Arkham origins. Zostało mi ok. 40 minut fabuły z tego co widze po innych YouTube-rach. I są tam rzeczy pokroju niszczenia zapasów, niszczenia zbiorników, wyzwań danych postaci z gry (ważniejszych) itd. Opłaca się to robić, czy lepiej zakończyć fabułę?
0 +1

7
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
Jeżeli będziesz ciekawie gadał i miał o czym to możesz nagrać wszystko, ale wedle uznania. Sam musisz ocenić czy to się nada czy nie :)
0 +1

www
7
RE: Zagrajmy - Fabuła/Misje poboczne
Jak dla mnie podstawą jest komentarz. Dobra gadka nawet najnudniejszą grę zmieni w coś wartego uwagi (stąd sam próbuję się w niej wyćwiczyć, ale nie wiem jak mi to na razie wychodzi).

Co do fabuły i misji pobocznych. Nagrywaj te ciekawsze, mozesz nawet wszystkie, byleby to dobrze zbalansować, i zaciekawić widza dobrą gadką.
0 +1