Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google bije Youtube po mordzie

11
RE: Google bije Youtube po mordzie
MonlightPL napisał(a):Jesteście jak stare dziadki ,którzy płaczą ,że starej polski już nie ma ,a nowa to syf.

Nowy wygląd tubki ma zaledwie dwa tygodnie? Miesiąc? Gdyby narzekali po 15 latach dalej na to, że YT połączyło się z G+ to z pewnością mógłbyś porzucać trochę w nich tym strasznym wyzwiskiem, ale tak to porównanie do ludzi, którzy tęsknią za starą Polską jest tu trochę, co by nie napisać kolokwialnie, umiejscowione bez sensu.

Mogę przełknąć, że jutjub połączył się z G+, ale nie muszę wcale tego akceptować i uzasadniać to tym, że "YT mnie nie kocha" (dafuk, tak swoją drogą).
I to nie jest marudzenie, a raczej wyrażanie swojej opinii - nieszczęśliwie często mylone z jęczeniem. Zapewne Ty lubisz jak coś Tobie się wpycha do gardełka bez Twojej zgody, ale myślę, że wielu to nie pasuje, a w końcu fora od tego są, żeby o tym się z kimś podzielić.
Zgodzę się z tym, że mimo wszystko tworzenie kolejnych i kolejnych tematów dotyczących zmian naszej ukochanej stronki jest niepotrzebne.

W każdym razie jako, że ja jeszcze się nie odzywałam w sprawie tak śmiertelnie poważnej powiem jedno:
Nie lubię, nie podoba mi się, wygląd nie jest przejrzysty, dzwoneczek, który rzekomo pokazuje wszystko, często się psuje i większości powiadomień nie wyświetla. Starsze layouty były o niebo lepsze, czytelniejsze, nowy interfejs ma się nijak do starego - ale to już rzekli wszyscy dawno, dawno temu.
Co gorsza, ośmieszyli się daremną próbą ukazania nam portalu G+ jako tego dorównującemu fejsbuczkowi i jako tego, który żyje i ma się dobrze.
Czy nie mogę z tym żyć? Nie.
Czy muszę z tym żyć? Tak.
Czy muszę to przeboleć? 5 minut i złość minęła.
Czy będę gdziekolwiek jeszcze o tym pisać? W końcu wyplułam to, co we mnie siedziało od dawna. Ależ jestem lekka i szczęśliwa!

Zakończę tą niebywałą wiadomość niesamowitym morałem: nie każmy wychodzić komuś na dwór, gdy samemu właśnie siedzimy przed komputerem, skrobiąc arcy cynicznego posta!
0 +1
93
RE: Google bije Youtube po mordzie
Funky no dokłądnie ;p Ja sam nie jestem jakimś rebeliantem, który chce natychmiastowego powrotu do starego layoutu (miło by było) ale po prostu napisałem ten temat w sobotni wieczór ku chęci pogaduszki, otrzymałem w miare przyzwoite odpowiedzi oprócz jednej osoby, która ma jakieś problemy ze sobą ;P
0 +1

199
RE: Google bije Youtube po mordzie
(08-12-2013, 11:38)MonlightPL napisał(a): Nowy jutub jest dobry ,dzwoneczek mówi mi o wszystkim co się dzieje z komentarzami ,like'ami i udostępnieniami.
Dlatego albo kłamiecie i marudzicie ,albo macie dużego pecha i ju tub was nie kocha.

Ja mam nieco większą ilość widzów, stąd ludzie komentują dosyć często moje filmy i ciężko mi jest w ogóle to czytać. Gdy był "stary" youtube to wchodziłem w "komentarze" i tam miałem powiadomienia, jakie filmy były komentowane w ostatnim czasie. A w dzwoneczku? Większość tego gówna to kto dał mi plusa przy komentarzu albo kto udostępnił na G+ film. Co mnie to obchodzi?
0 +1

19
RE: Google bije Youtube po mordzie
oczywiście że jest ratunek, teraz wszyscy będą wysyłali ,,boby i ich czołgi,, i w taki sposób rozdzielą YT od G+ -.-
0 +1

www
56
RE: Google bije Youtube po mordzie
Boby są podobno na Ju Tubach ,od paru lat.
Tak bynajmniej słyszałem.
Zauważyłem ,że chyba każdy w tym temacie obrócił się w tym temacie przeciwko mnie ,ale co tam ,płakać nie będę.
Yahoo ,wciąż możesz wejść w skrzynkę odbiorczą ,wystarczy chwilkę poszukać.
Toster ,dlaczego uroniłeś sobie że mam ze sobą jakieś problemy ? Chciałeś żeby zabrzmiało to jak żart ? Nie wyszło.
Imofunky ,ju tub nie kocha wielu ludzi ponieważ ich dzwoneczki nie działają. Nie uważam że google+ jest ani dobre ,ani złe ,po prostu jest zbędne i po jakimś czasie i tak się o nim zapomina. Tak kiedyś ju tuby były lepsze ,wiem ale te też nie są najgorsze. Zawsze możecie założyć swoją własną stronę poświęconą dzieleniu się z innymi swoimi filmikami.
Toster ,przez wygląd strony odechciewa Ci się nagrywać ? Nie rozumiem jak ,ale OK !

To tyle ,za jakiś czas znowu wejdę i poczytam sobie wasze komentarze ^^
0 +1

525
RE: Google bije Youtube po mordzie
Zawsze byłem za zmianami, ale integracja g+ z yt to nieporozumienie, google nie rozumie że nie zniszczy facebooka i nie zrobi z siebie monopolisty jeżeli chodzi o społecznościówki w przeciwieństwie do FB.
1 +1
32
RE: Google bije Youtube po mordzie
yahoo napisał(a):Ja mam nieco większą ilość widzów, stąd ludzie komentują dosyć często moje filmy i ciężko mi jest w ogóle to czytać. Gdy był "stary" youtube to wchodziłem w "komentarze" i tam miałem powiadomienia, jakie filmy były komentowane w ostatnim czasie. A w dzwoneczku? Większość tego gówna to kto dał mi plusa przy komentarzu albo kto udostępnił na G+ film. Co mnie to obchodzi?

Stosuj gmail. Ja dostaję na niego powiadomienia o samych tylko komentarzach w filmach, bez tych bzdetów typu 'polubił/obserwuje/udostępnił'.
0 +1
199
RE: Google bije Youtube po mordzie
(08-12-2013, 17:35)MonlightPL napisał(a): Yahoo ,wciąż możesz wejść w skrzynkę odbiorczą ,wystarczy chwilkę poszukać.

Gdzie nie są aktualizowane KOMENTARZE o których mówię.
0 +1

26
RE: Google bije Youtube po mordzie
A mi się ten pedalski dzwoneczek podoba, fakt to nie to co w 2011, kozacka customizacja kanałów, i lepsze możliwości, dużo mniej błędów. Ale że się nam tak dzieje to nie nasza wina, i i tak nie mamy na to wpływu, jedyne co możemy zrobić to się podstosować :)
0 +1
56
RE: Google bije Youtube po mordzie
Yahoo ,skoro tak to zawsze możesz sprawdzać komentarze na poczcie.
0 +1