Ciągnąć dalej czy od nowa założyć kanał?

548
RE: Ciągnąć dalej czy od nowa założyć kanał?
ThrashingMadPL napisał(a):Typowym 'gadaniem podczas grania' raczej widzów nie zdobędziesz, ale jak się nieco przyłożysz do jakości materiałów możesz zdobyć widownię grając gry i komentując. Usunąłbym stare filmy i zaczął nagrywać od nowa, idąc raczej na jakość niż ilość - jeden dopieszczony film na miesiąc, sprawi że więcej ludzi zostanie przy twoim kanale by oglądać więcej, niż masa kiepskich materiałów zrobionych na szybko (takich są na YT zyliony).

This. Dopóki się czymś nie wyróżniasz to typowym LP nic nie zdziałasz i nie mam pojęcia czemu ludzie jeszcze tego nie pojęli, naprawdę nie widzicie, że takich jak Wy jest na pęczki i ciągle powstają nowe - TAKIE SAME kanały? Chcesz przyciągnąć widza? Wyróżniaj się czymś, czymkolwiek - Kern3l wyróżnia się perfekcyjną jakością filmów, ja tematyką, a choćby Karoleq tym, że bardzo dobrze wychodzi mu kopiowanie PewDiePie'a (bez darcia mordy : D). Zadaj sobie pytanie - czym Ty się wyróżniasz spośród pierdyliona kanałów Let's Playowych? Niczym. Czemu miałbym oglądać Ciebie, a nie sprawdzone osoby takie jak Roja, Tivolta, Gimpera czy innego Rocka? Nie, nie oglądam ich ani żadnych innych LP'erów, to tylko przykłady : D
0 +1

8
RE: Ciągnąć dalej czy od nowa założyć kanał?
Rób to czego nikt inny nie ma.
YouTube sra już minecraftami (bez obrazy minecraftowcy)
Ale pomyśl co możesz zrobić z minecraftem! nie będą to już filmy na których gadasz że dzisiaj zbudujemy dom z piasku
Zrób machinime!
Znajdź w sobie wewnętrzny talent
Albo jeszcze lepiej buduj na szybko!
a jak ci się nie podoba minecraft pokombinuj z różnymi grami np z symulatorów zrób sobie beke czyli np. Dzisiaj zagramy sobie w symulator bycia dywanem, A ty z tego zrobisz mega beke podłożysz sobie dubstep pod tło i śmiejesz się że ta gra jest tak fajna że przewyższa gta5 (to tylko przykład)
A jeśli ci to nie wystarczy zajmij się np grafiką dużo ludzi potrzebuje grafików albo nie wiem kogo
Ja ci tak radzę

Suby nie są najważniejsze, Najważniejsze jest to żebyś się dobrze bawił
~Fromowsky
0 +1

3
RE: Ciągnąć dalej czy od nowa założyć kanał?
Ja na twoim miejscu nagrywałbym na nowym kanale :)
0 +1
40
RE: Ciągnąć dalej czy od nowa założyć kanał?
Moje zdanie jest takie że warto robić to co się kocha :)
Jeśli ktoś kocha grać i lubi robić LP to czemu by nie :) Jeśli ktoś lubi pogadać o danej grze niech robi GP. Można robić Vlogi typu Q&A. Jest mnóstwo możliwości :)
1 +1
www
6
RE: Ciągnąć dalej czy od nowa założyć kanał?
Ja tam nagrywam se z Minecrafta, teraz nagrywam L4D2 i wszystko. Ktoś mi się wcześniej włamał na konto i usunął filmiki, wielu ludzi radziło mi usunąć kanał i od nowa zacząć, ale ja po prostu zmieniłem hasło i nagrywam dalej na tym moim nieszczęsnym koncie.
0 +1

www