Brak Kamery w Actionie przy Nagrywaniu

87
Brak Kamery w Actionie przy Nagrywaniu
Jak sam tytul (wadliwie napisany, bo polowa slow z duzej litery) mowi, mam nastepujacy problem:
W opcjach programu Action mam zaznaczone nagrywanie z kamera (zawsze nagrywaj) wybrane miejsce (prawy gorny rog) ustawione wszystko cacy lecz podczas nagrywania nie nagrywa kamery (dioda od kamery ktora sie automatycznie wlacza podczas uzywania kamery jest wlaczona, lecz na pliku z actiona jej nie ma)
Probowalem na deskop/game/zaznaczaniu i nadal nie zbiera.
Kamera dziala poprawnie w innych programach (np. Camtasia 8 Recorder)

Mam najnowsze patche Actiona, oryginalny klucz, Windows 8.1 64bits

Nie wiem co wam jeszcze moge powiedziec... probowalem przeinstalowac i nie poskutkowalo. Dodam, ze dawniej dzialal Action poprawnie az przestal to robic.

Ponadto (mniej wkurzajacy problem) czasami jak odpale actiona to klatkuje mi windows (normalny obraz-czarny-normalny-czary, po czym wyrzuca mnie do menu logowania w windowsie 8)

Sterowniki etc. wszystko updated.

Any idea?
0 +1
4
RE: Brak Kamery w Actionie przy Nagrywaniu
Miałem parę problemów z Actionem i mogę Ci poradzić jedynie żebyś odinstalował program, usunął wszystkie wpisy w rejestrze związane z nim i dopiero po wykonaniu tej czynności zainstalował ponownie. Czy zrobisz to ręcznie czy jakimś programem to już jak Ci się będzie chciało. Trochę z tym roboty ale ja osobiście wolę to robić przeklikując się przez rejestr. Daj znać czy zadziała, u mnie w większości przypadków pomagało.
0 +1