Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ważne - Regulamin działu: Streamy

778
Regulamin działu: Streamy
1. Regulamin prezentacji kanału
1.1. Jeden kanał można zareklamować tylko jeden raz.
1.2. Nazwa tematu powinna zawierać tylko i wyłącznie nick (nazwę) kanału.
1.3. Tematy puste bądź z samym linkiem będą usuwane.
1.4. Jakiekolwiek przejawy antyreklamy będą zwalczane.
1.5. Prezentujemy kanały, których jesteśmy twórcami bądź współtwórcami.
1.6. W temacie muszą być uwzględnione podstawowe informacje takie jak: link, tematyka streamów, wiek streamującego, opis kanału.
1.7. Dział jest moderowany*; akceptujemy tematy tylko w których prezentacja kanału będzie zgodna z regulaminem głównym oraz regulaminem działu streamy.
1.8. Kanały o bardzo niskiej jakości mogą zostać odrzucone przez moderatora (minimalna jakość to 480p, oraz 1500 bitrate).
1.9. Kanały emitujące treści pornograficzne, seriale, bądź filmy pełnometrażowe będą odrzucane, a autor otrzyma upomnienie.

2. Regulamin zaproszeń na livestream
2.1. Livestreamy reklamujemy w swoim wcześniej założonym temacie.
2.2. Jeden livestream można zareklamować tylko jeden raz.
2.3. Nie reklamujemy trwających już livestreamów.
2.4. Kolejny livestream można zaprezentować (nawet pisząc post pod postem) dopiero po upłynięciu 8 godzin od ostatniej prezentacji.
2.5. W zaproszeniu muszą być uwzględnione podstawowe informacje takie jak: link, tematyka streamu, wiek streamującego, data rozpoczęcia oraz krótki opis.Dział moderowany* - temat pojawi się po uprzednim zaakceptowaniu go przez moderacje. Trwa to zazwyczaj od 15 minut do 48 godzin.Działanie działu jest podobne do tego z kanałów zagrajmerskich, dlatego komentarze na temat livestreamów bądź osoby streamującej są jak najbardziej mile widziane. Oczywiście od postów typu: "super livestream", "fajnie się bawiłem", trzeba się wystrzegać.
0 +1

www