YouTube nie wyświetla wszystkich komentarzy

1
YouTube nie wyświetla wszystkich komentarzy
Cześć!
Mam taki dość dziwny problem. Z okazji 1000 widzów zrobiłem konkurs na kanale. Polegało to na obejrzeniu całego odcinka i wklepaniu w komentarz liczby, które pojawiały się w jakimś miejscu na bardzo krótko. Żeby było sprawiedliwie i nikt nic nie kopiował dałem komentarze na weryfikację przeze mnie. No i wszystkie komentarze sobie siedzą w oczekiwaniu na weryfikację. Jest jednak jeden problem. Tych komentarzy pokazuje mi... mniej niż na początku. W wiadomościach z YT na Gmailu mam tego więcej, podobnie w powiadomieniach G+, a bezpośrednio w komentarzach pod filmem jest tego mniej. Tak jakby część z nich zniknęła. Czy to jest związane z tymi ostatnimi zmianami na YouTube? Film wrzuciłem w ostatni wtorek i dałem ludziom tydzień czasu na to. Okazuje się, że chyba źle zrobiłem...
To jest normalne? U Was też się takie coś zdarzyło? Ewentualnie, czy winą może być dość długi czas jaki komentarz oczekuje na weryfikację?
0 +1
3
RE: YouTube nie wyświetla wszystkich komentarzy
Może usunęli swoje komentarze?
0 +1

119
RE: YouTube nie wyświetla wszystkich komentarzy
Jak masz te komentarze na gmail to napisz na PW tym których komentarze znikły i zapytaj się im czy usunęli te komentarze czy nie.
0 +1

www
1
RE: YouTube nie wyświetla wszystkich komentarzy
Ciężko pisać teraz i się pytać, ale to wątpliwa sprawa. Mój znajomy też pisał komentarz i pytałem się go o to - nic nie robił, a komentarza nie było. Cóż - nie będę robił jakiegoś dochodzenia, interesowało mnie po prostu czy to kwestia samego YT.
0 +1