Początek z you tube.

Początek z you tube.
Cześć, jestem tu nowy i chciałem sie zapytać ponieważ chciałem zacząć nagrywać gry, ale słyszałem ze teraz mają blokować filmy z gier a właśnie mam ochotę do pogrania w penumbrę.. i chciałem to nagrać. Gdybym to nagrał i wrzucił na you tube czy ktoś by to zobaczył ? bawiłem sie programami takimi jak SV11, fraps, audacity.. mam już dość minnikraftów i outlastów.. same nowości z niższej paczki.. Chciałbym nagrać tą grę ponieważ dawno w nią nie grałem no i chciałbym poczuć też klimat.. ale boje sie bo nie chce mieć jakichkolwiek problemów z you tube, skończyło by sie to usunięciem kanału. Pomożecie? chciałbym sie coś dowiedzieć jak jest teraz bo w 2010/11 było ok i na starym kanale miałem Terrorist Takedown 2 xD. Dzięki.
mam nadzieję że ktoś zrozumiał.Chciałem dodać jeszcze jaki ustawić opis? bo teraz jest tak dużo tytułów w filmach z grami video ze czasami to nie wiem co oglądam :)
0 +1
1
RE: Początek z you tube.
Ale puki nie banują to jest ok :D
A z czego chcesz jeszcze nagrywać? ?
0 +1

RE: Początek z you tube.
Czy ja napisałem przez ó ? XD mniejsza.. penumbrę przebudzenie, grałem w nią 2-3 mieś temu, później czarna plaga której kompletnie nie znam :D
0 +1
20
RE: Początek z you tube.
nie będą banować filmów z gier, oni po prostu nie będą pozwalać na zarabianie, i to nie we wszystkich grach, np:w minecraft, w większości gier ubisoftu i EA. ale np. capcom pisał coś że nie będzie pozwalał na nich zarabiać.
0 +1

www
1
RE: Początek z you tube.
Cytat:capcom pisał coś że nie będzie pozwalał na nich zarabiać.

Czyli wycofają zarobki od np. pokemonów??? oO
0 +1