Usuwanie filmów?

3
Usuwanie filmów?
Hej!

Na początku powiem, iż wiem że nie jest to problem dot. filmów czy ich obrabiania, lecz samego YouTubea. Od ponad roku nagrywam, jednak miałem przerwy, niektóre filmy usunąłem itp. itd. Ostatnio wszedłem na swój kanał i stwierdziłem, że nie podoba mi się jego wygląd oraz jego filmiki.
Postanowiłem to zmienić, jednak waham się nad jedną rzeczą, dlatego proszę Was o pomoc.

Czy lepiej zrobię usuwając wszystkie swoje filmy i zacząć od nowa czy może zakończyć wszystkie dotychczasowe serie i zacząć wszystko również od nowa, ale zostawić te stare filmy bez miniaturek albo z bardzo słabą jakością?


Prosiłbym Was o pomoc, ponieważ niby wkładałem dużo czasu do tych filmów, jednak mój kanał wygląda nie zbyt "estetycznie".


Pozdrawiam,

iCrafterPL

Ps. link do mojego kanału : http://www.youtube.com/user/iCrafterPL
0 +1

www
536
RE: Usuwanie filmów?
Usuń Minecraf'ta i zacznij nagrywać coś bardziej ambitnego.
0 +1

www
3
RE: Usuwanie filmów?
Jeśli usunę całego Minecrafta to zostaną bardzo duże luki pomiędzy innymi filmami. Czy nie lepiej jest po porostu usunąć wszystko i zacząć nagrywać poradniki itp. od nowa?
0 +1

www
536
RE: Usuwanie filmów?
Od nowa byłoby lepiej. Taki dobry, świeży start.
0 +1

www
60
RE: Usuwanie filmów?
Filmy których nie chcesz obecnie na swoim kanale nie usuwaj ich tylko ustaw jako prywatne i tylko Ty będziesz wiedział o ich istnieniu, a co do luk to nie wiem czym się przejmujesz, że będą duże luki.
0 +1

www
RE: Usuwanie filmów?
Polecam zostaw sobie stare filmiki.
Wiele osób może zobaczyć ile się nauczyłeś :D.
0 +1