Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VVOJAK50

0
Youtube-red  VVOJAK50
Link do kanału: VVOJAK50
Co nagrywasz: Mój kanał jest różnorodny, opierał się na horrorach ale szybko chciałem urozmaicić mój kanał i wprowiadzić wiele różniących się od siebie gier. co idzie za tym ? - każdy znajdzie coś dla siebie ! ;)
Osiągnięcia: 2013 - 200 subów, 2014 - 300 subów, polecany przez Roja(dla ciekawych : http://youtu.be/pXvyDuBOqGA?t=10m28s)
Wiek: 15 lat.
Opis: Tak jak powyżej, mój kanał jest bardzo różnorodny, w dniu w którym to piszę, jest postój pięciodniowy lub sześcio (nie jestem nawet pewien) jest to spowodowane remontem który umożliwi mi lepsze warunki do nagrywania i pomieszczenia całego sprzętu, dzięki czemu będę miał większe pole do manewrowania :D jedyną wadą mojego kanału jest to, że mam bardzo mało komentarzy. Chciałbym też na forum dowiedzieć się jakie ewentualne poprawki możnaby było wprowadzić do mojego kanału.

Pozdrawiam,
VVOJAK Cool
0 +1
www
231
RE: VVOJAK50
Cześć!

Wchodzę na twój kanał i widzę klimatyczny, dobrze wykonany banerek, ogromny plusik za niego. Awatar także jest spoko ;)
Są miniaturki. Dopisz coś jeszcze do opisu kanału (FAQ, aktualne serie). Kolejnym plusem jest to że nie kręcisz Minecrafta.
Jeżeli miałbym być doczepliwy to w odcinku #9 z Lola nie ma miniaturki.

Teraz przejdźmy do oceny filmiku, oceniam na podstawie Hard Reset [#2] - Lokalizatory

Odcinek jest trochę za długi, staraj się robić takie po 15 minut, ułatwi to oglądanie. Jest HD. Łał kolejny plusik, opisujesz filmiki. Co do Refflinków to skrócić linki/ukryj je, będzie to ładniej wyglądać :) Jakość audio jest dobra/bardzo dobra, nie słychać żadnych szumów ani buczenia. Co do komentarza to na początku się jąkasz, słychać że się denerwujesz/stresujesz.
Z czasem wyrobisz swój komentarz :) Ogólnie to udało mi się zobaczyć cały odcinek, w niektórych chwilach oglądałem go na siłę ale źle nie jest.

Teraz przejdźmy do oceny
Awatar : 9/10
Baner : 9.6/10
Miniaturki : 9.2/10
Komentarz : 8/10
Jakość audio : 9/10

Ogólna ocena 9.2/10

Oceniłem twój kanał, oceń też mój
http://letsplej.pl/t-21594-raszkad
0 +1