Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rzeszowin

0
Youtube-red  Rzeszowin
[Obrazek: kBU7geA.png]

Link do kanału: Rzeszowin
Co nagrywasz: W obecnym momencie nagrywam Terraria, lecz bede również nagrywał pełne kampanie ze starych zapominanych gier takich jak np. Wolfenstain: Back to Casttle, Kangurek Kao, mam tutaj na myśli nagrywanie filmików nie zależnie od tematki. Na kanale może pojawić się wszystko od unboxingów różnych podzespołów, telefonów lub jakiś inny akcesorii, Vlogi itp.
Osiągnięcia: Blisko 40 widzów na kanale :D .. Jeżeli chodzi właśnie o Youtube to, to jest właśnie jedno z moich osiągnięć. Jeżeli chodzi zaś o strefę gier komputerowych byłem beta-testerem dużej ilości gier zaczynając od Ghost Recon Online, kończąc na Skyrimie, który wypuścił w tym momencie jeszcze surową wersje swojej produkcji online.
Wiek: Ajjć.. Do 18-nastki się lata dodaje po odejmuje, więc powiedzmy, że już w tym roku będzie 18 na karku ;]
Opis: Trochę ciekawe pytanie, czy też jedna z podpunktów szablonu. Tak zaczynając może od samego charakteru jestem dosyć zawziętą osobą, co macie przez to rozumieć ? A no właśnie sam fakt, że staram się szkolić w wielu kierunkach. Obecnie jestem na 2 roku szkoły technikum elektro-mechanicznego, do tego kurs informatyczny z tematyką graficzną. Wszystko co się pojawia i będzie pojawiać na moim kanale będzie tworzone moją ciężką pracą i chęcią do tego. Od zawsze chciałem nagrywać nawet głupie gameplay'e. Tylko oczywiście nie posiadałem sprzętu do tego, ale teraz uważam, że to głupota, bo obecnie posiadam nie zaciekawy sprzęt jakim jest "biurowy laptop", ale przy nagrywaniu Terrari w Full-HD, utrzymuje sie na 30FPSach to jest raczej dobrze jak na taki sprzęt. Początkiem kwietnia postaram się "dozbroić" w nowego laptopa, zapytacie czemu laptop a nie komputer stacjonarny ? Sęk w tym, że ja jestem często na różnych wyjazdach i musze byc mobilny. Czasami jeden odcinek nagrywam w domu a czasami 50 km od domu ;). Nagrywanie serii Old-Games wzięło się właśnie z 2 powodów jednym z nich jest fakt, że nie posiadam dobrego kompa, żeby nawet odpalić BF3 czy BF4, czy innej ciekawej grze. A drugim powodem jest to, że te gry zostały już dawno zapominane i każdy zostaje przy nowinkach gdzie grywalność jest o blisko 20-30% mniejsza. Gry w obecnym czasie przekształciły się, dawniej w grach było wszystko od zwykłego Arcade nawet po strzelanki horror coś w stylu Doom'a. Nie powiecie mi chyba, że War-Z albo Day-Z jest straszniejsze od tej gry. Nie wspominam tutaj o Amnestii gdzie ta gra jest 20000 razy straszniejsza, ale sam fakt strzelanki w ciemnych zakamarkach jest dla mnie abstrakcją ;)..
Jak widzicie na każdym z moich filmików, dopiero się uczę, a głos oraz sam dźwięk z każdym filmikiem jest poprawiany, nawet sama optymalizacja nagrywania i renderowania filmików została przekształcona na bardziej wydajną.. W razie uwag i pytań piszcie niżej ;)
0 +1
0
RE: Rzeszowin
Grafika na kanale została zaaktualizowana, lecz ciągle trwają pracę nad miniaturkami do gier. Narazie są na szybko :)
0 +1
19
RE: Rzeszowin
Ocenie Twój kanał w plusach i minusach :D

Plusy:
- Jest intro, chociaż mi się nie podoba, zbyt oklepana muzyka i nic się w nim nie dzieje
- Powiązane ze sobą baner i awatar
- Jakość HD
- Jakość audio spoko, tylko wyeliminuj szumy
- Są miniatury, chociaż wyglądają średnio jak dla mnie

Minusy:
- Ustaw sekcje, paylisty, żeby nawigacja po kanale była łatwiejsza
- Popraw tytuł gry w pierwszy zdaniu w tym temacie, ma być "Return to Castle", a nie "Back to Casttle"
- Informacje o kanale, zbyt napchane tekstem, nikomu nie będzie się chciało tego czytać
- Ogoónie wyżej to co pisałem wszystkie "ale" do plusów
- Póki co tylko jedna gra

Na początek nie jest źle i myślę, że gdy poprawisz w/w rzeczy to będzie bardzo dobrze :D

P.S. Zapraszam do siebie - KLIK :D
0 +1

0
RE: Rzeszowin
0 +1
0
RE: Rzeszowin
Sekcje, oraz zwiastun kanału zostały dodane. Nowe filmy z innych gier również czekają na wrzucenie. Obecnie wrzucam Raymana ;)
0 +1
0
RE: Rzeszowin
0 +1