Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unlimited Space 2.4.3 Instant 70

0
Unlimited Space 2.4.3 Instant 70
[Obrazek: 2py575i.png]
Witam Wszystkich!
Na wstępie powiem parę słów na temat Unlimited Space. Przede wszystkim gra będzie w obrębie Player versus Player i może do zasmakowania będą zmodyfikowane instance. Ogólnie rzecz biorąc rozgrywka będzie tyczyła się między graczami na Battleground, Arena, Duel Zone, Custom PvP Zone itd. Serwer będzie posiadał dodatek Custom, czyli dodatkowe itemy, mounty i może jeszcze jakieś dodatkowe smaczki. Myślę, że na wstępie to byłoby jak na razie tyle. Po więcej informacji zapraszam poniżej.


Specyfikacja Serwera
Jeśli chodzi o sam serwer to chcemy Was, czyli graczy dopuścić do możliwości zasmakowania i ocenienia tego typu projektów, między innymi wszystko co zostanie, lub też zostało przygotowane jest Sprawne w formie takiej, jakiej zostało przedstawione na naszym serwerze(zmodyfikowane), czyli nie wszystko będzie działało tak jak na poprzednich serwerach, na których mieliście okazje zagrać. Krótko mówiąc, jeśli chodzi o sam start gracza to będzie on rozpoczynał w pozycji niestandardowej, czyli uzyskuje możliwość do całego contentu gry, poprzez wszystkie insty, poczynając od Karazhan (T4), poprzez Sunwell Platenau (T6.5). Oczywiście mówimy tutaj o dostępie do itemów danego contentu. Tak jak już wspominałem o samej rozgrywce Player versus Environment(Cała pozostałość) to w miarę naszych możliwości, czy też upodobań zostanie to wdrążone.


Start Gracza
Gracz będzie rozpoczynał grę w lokalizacji przeznaczonej do powierzchownych usprawnień swojej postaci, czyli kupno itemów, enchantów, gemów, etc. Do dyspozycji będzie miał:
- Season 0/4
- Tier 1/6
- Wszystkie Enchanty
- Wszystkie Gemy
- Standardowe Mounty(Rasowe)
Dużo więcej tego typu rzeczy, będzie można dostrzec już na serwerze


Informacje Powierzchowne
To wszystko co zostało Wam jak na razie przedstawione, to tylko Informacje Powierzchowne, czyli wszystko może ulec zmianie w każdej chwili do oficjalnego otwarcia serwera. Więcej informacji, np. strona internetowa/forum, lub też serwer głosowy zostanie udostępniony w wolnej chwili, a dokładniej, gdy już wszystko co ma być zrobione zostanie też udostępnione dla Was/graczy.
Pozdrawiamy, ekipa Unlimited Space!
0 +1
390
RE: Unlimited Space 2.4.3 Instant 70
Nie sądzę, że zbierzecie więcej niż ~20 ludzi. Serwery prywatne są porównywalnie jak Polska i Hiszpania w piłce nożnej. Zawsze się coś zbuguje, zatnie, a czasem wywali. Wolę zapłacić abonament i mieć w nim: o wiele więcej możliwości, mniej czekać na jakiekolwiek pvp lub pve, czy nawet nie martwić się o wcześniej wspomniane lagi.
0 +1