Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulubiony Let's Player?

4
Ulubiony Let's Player?
Hejka, od razu przepraszam bo nie wiem gdzie ten post ma być, ale chyba tu, jeżeli nie. To proszę o przeniesienie, z góry dzieki.

Dzisiaj w temacie, chciałem jaki jest wasz ulubiony let's player.
UWAGA MOŻNA WYBRAĆ 2 ZAGRANICZNYCH I 2 POLSKICH (NASZYCH) TRZEBA OPISAĆ ZA CO SĄ WASZYMY ULUBIONYMI ZAGRAJMERAMI, ORAZ OD JAK DAWNA ICH OGLADACIE. WIĘC JA ZACZYNAM.

# Polscy.
NIVIS
# Genialny głos oraz prowadzenie kanału, skyrim i tomb raider to dla mnie 2 gry strzałem w dziesiątkę, głos wprowadza w taki trans jak by sie miało wrażenie że sie ogląda jakis trailer, wytrwały gościu prawie 60 odcinków z gry i dalej sie nie znudziłą. Ten kanał zasługuje na więcej subów niż rojo czy rock. Od miesiąca.

#Ch3nvy
Ch3nvy jest zaje*sty jego tematyka horrorów po prostu powala mnie na podłogę, po czym mnie wciąga i wymusza że jednak chce wiecej tego co robi bo to jest orginalne i zajefajne, dokładnie jak wspominanym Nivis'ie genialny głos tak samo, oraz dodatkowo tłumaczy texty na filmach co jest ważne bo nie każdy zna angielski. Oglądam od 1 roku

#Zagraniczni.
FrankieonPC1080
Tego kolesia mistrza nad mistrzami nie ma co przedstawiać, genialny w swojej prostocie bardzo go lubię za prowadzenie serii z Dayz arma 2 mod, oraz gameplaye które robi, jego głos jest praktycznie znany tylko z dayz, sam jako gracz dayz miałem z nim przyjemność porozmawiać, Tematyka genialna ogólnie survival horror. Myslałem że wielkim minusem będzie minecraft ponieważ prowadzi serię, ale to jest coś innego coś innego niż nasze polskie filmy z minecrafta w które mają zapewnić zarobki nie dobrą zabawę.
Wielki plus dla gościa. Oglądam od 2 lat

# Niestety nie oglądam wiecej zagranicznych ponieważ inne strasznie mnie nudzą, jak juz wspomniałęm, tylko frankie.. Chyba że inne kanały ale nie zwiazane z grami, Np how to basic ROLF.


Piszcie swoich, nie bierzcie tego za coś złego :P po prostu ciekawość, dzięki serdeczne, i jeżeli to nie powinno być tu, prosze o przeniesienie do właściwego działu.
0 +1

4
RE: Ulubiony Let's Player?
Kiedyś [dopóki nie zniknął] JJayJoker [*] Dlaczego go oglądałem [i cały czas oglądam] ? Bo miał coś specyficznego w sobie. Głos, sposób mówienia, ciekawe gry [w które mało kto grał] oraz ciekawą pasje w jednoczeniu ludzi. Oglądam go od dwóch i pół roku. Aktualnie maniakalnie oglądam użytkownika ROJOV13 [nie muszę go przedstawiać]. Czemu go oglądam ? Potrafi zjednywać ludzi, czasem szalony za chwile spokojny i z wielką wiedzą i pasją do paitbal'a [chyba tak się to pisze] oraz wieloletniego gracza komputerowego. Przyznam się że musiałem się do niego przekonać ale dziś wiem że warto było :D Oglądam go od półtora roku. Zagraniczni YouTube'rzy ? Nie oglądam żadnego [ nie lubię domyślać się co mówią ]. Poza tym wole wspierać rodaków :)
0 +1

536
RE: Ulubiony Let's Player?
Był już taki temat, miał kilka stron, ale nie mogę go znaleźć. Ja mam trzech ul. LP'ów.
LuQ (kiedyś Lukasz564) - Jedyny polski lets player, na którego filmy czekam z niecierpliwością. Oglądając jego filmy ponad rok temu poprawił mi coś w psychice i będę mu wdzięczny przez bardzo długi czas.

RaedwulfGamer - Oglądałem go, kiedy jeszcze miał 2/3 tysięcy widzów. Co tu dużo mówić - zajebisty komentarz, edycja filmów, darcie mordy, ambicje. Sam dobił do 60k widzów, a potem Markiplier go wypromował i teraz ma ponad 100k i ciągle liczba rośnie, co mnie bardzo cieszy.

Markiplier - Od roku(?) go oglądam, ale po prostu ocieka zajebistością. Każdy, kto dał mu suba wie o czym mówię.

Tę trójkę polecam każdemu.
0 +1

www
6
RE: Ulubiony Let's Player?
Ja z polskich lubię:
PS3VideosPL2
oraz nieśmiartelny JJayJoker :D
a z zagranicznych:
TotalBiscuit, The Cynical Brit

A ze streamerów mkrr3 oraz niezastąpiony ojciec Wenzo
0 +1
9
RE: Ulubiony Let's Player?
Niekoniecznie letsplejerzy albo gejmerzy tak.

POLSCY:

Isamu - śmieszny -> od prawie roku
Bremu - śmieszny -> ponad 3 lata

ZAGRANICZNI:

KSI - śmieszny -> pół roku
W2S - śmieszny -> pół roku
DEJI - śmieszny -> pół roku
0 +1
231
RE: Ulubiony Let's Player?
Zagraniczni
Markiplier - Genialna gra pod publikę, można się nieźle uśmiać przy jego reakcjach.

Polscy
ROJOV13 - Aktualnie oglądam u niego "Horrojki", "RojoFanGames" i "AngryShitRage" - Głównie po to, aby zobaczyć zabawne reakcje.
IsAmUxPompa - Oglądam u niego otwieranie paczek i jego niesamowite wyczyny podczas gry w FIFĘ :D
0 +1

573
RE: Ulubiony Let's Player?
Zagraniczni:
PewDiePie Bardzo przyjemny w odbiorze. Filmy mają komentarz świetnej jakości, są dobrze edytowane. Jego wadą jest akcent który utrudnia trochę zrozumienie niektórych tekstów.

Polscy:
ROJOV13 No Roja każdy zna. Wieloletni gracz, pasjonata. Momentami przypomina PjuDjuPaja ale potrafi komentarzem utrzymać. Oglądam u niego Horrojki i AngryShitRage. To są serie które potrafią utrzymać. A oglądanie gry w którą grałem 15 minut wcześniej radochy nie sprawia. Jakby Rojo się odświeżył i trochę poeksperymentował to byłoby coś świetnego, a on od 2 lat jest taki sam.
0 +1
2
RE: Ulubiony Let's Player?
Zagraniczni:
VanossGaming - można się nieźle pośmiać na jego filmach :))

Polscy:
Gimper - jest dosyć kontrowersyjny, nagrywa stare gry
SonicWariat1994pl - nagrywa bardzo stare gry, super z niego gość, dobry ma kontakt z widzami
0 +1

11
RE: Ulubiony Let's Player?
Zagraniczni:
-PewDiePie, oglądam tylko niektóre materiały no ale komentarz, video i montaż na + przez co przyjemnie się ogląda. :)

Polscy:
-ROJOV13, materiały przyjemne w odbiorze, głównie oglądam serie RFG, ASR oraz Horrojki
-Gimper, jakość audio, video, komentarz i montaż, prywatnie bardzo miła osoba
0 +1

www
100
RE: Ulubiony Let's Player?
Polscy
Nie mam nikogo stałego, jak zobaczę, że ktoś wrzucił coś, co może mnie zainteresować to oglądam.
Zagraniczni
JamesNintendoNerd - nie tyle co Let's Player, a w sumie jedyny kanał, na którego materiały czekam
0 +1