Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gen3ralTV

155
Gen3ralTV
[Obrazek: 914101G.png]
Link do kanału: Gen3ralTV
Co nagrywasz:
-Battlefield 3
-Alan Wake
-Outlast
-Luźne granie + zapisy ze streamów
-Trailery
-Filmiki fabularne i ogólnie montaże...

Osiągnięcia:
Ponad 200 subów
Gadżety :D
Ciągle zdobywane doświadczenie w zakresie montażu.

Wiek: 16
Opis:
Ten kanał jest poświęcony tematyce gier i filmów. Znajdziecie na nim filmiki zróżnicowanie pod względem tematycznym (nie, nie ma filmików kulinarnych). Poważne, trollowe. Profesjonalne, amatorskie. Wesołe i wesołe... To wszystko u mnie! :D Nie ma on charakteru profesjonalnego, lecz amatorsko/fanowski, w dążeniu do profesjonalizmu (oczywiście w miarę możliwości). Staram się z filmiku na filmik rozwijać i to jest głównym moim celem. Suby mają dla mnie o tyle znaczenie o ile subskrybującymi będą osoby które zobaczą filmik, napiszą co jest dobre a co należy zmienić. Kanał traktuję jako formę zabawy i samokształcenia, aby w przyszłości zabrać się za coś poważniejszego.
Najnowszy Montaż:

Najnowszy Filmik:0 +1
www
37
RE: Gen3ralTV
Szumy! To pierwsze co mi sie rzucilo na moje uszy kiedy wlaczylem "Stucky - Epic Alan (#3)". To tak jakbys wlaczal i wylaczal mikrofon podczas nagrywania. Nie rob tego! Wkurzalo mnie to bardzo. Ale to pewnie tylko mnie. Usuwaj szumy w audacity albo adobe audition. ;)

Miniaturki moga byc, ale avatar i tlo jak dla mnie do zmiany. Zwlaszcza avatar. Masz playlisty, zwiastun, porzadek jest, wiec jest ok. Opis kanalu tez jest, wiec gitesik. ;)

Komentarz moze byc. Nie zanudzasz, ale wlaczanie i wylaczanie wkurzalo mnie troche, bo nie komentowales tego tak jakby .. plynnie, tylko musiales operowac mikrofonem (nie wiem czy tak robisz, ale to sie tak wydaje).

Ogolna ocena to 7/10. ;)

Pozdrawiam i zapraszam do oceny mojego kanalu. ;)
0 +1

www
155
RE: Gen3ralTV
Dziękuję serdecznie za opinię. O szumach wiem i za niedługo planuję kupno mikrofonu pojemnościowego dzięki czemu po części wyeliminuję szumy. Jeśli chodzi o odszumianie to ten materiał pochodzi ze streama i jest po prostu uploadowany na yt, więc zbyt dużego pola do popisu nie mam. Robiąc materiał stricte na yt odszumiam go i nie ma w nim wyciszania mikro. Wystarczy spojrzeć chociażby na ten filmik

Co do wyszumiania i avataru to dziękuję za rady i postaram się to zmienić :)
1 +1

www