Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Speedart + Kanał

79
Speedart + Kanał
Hej.
Niedawno zacząłem bawić się grafiką komputerową. Chciałbym stworzyć kanał, gdzie dzielę się z ludźmi tym co zrobiłem.
Zrobiłem Speedarta w którym robię Intro i Outro dla osoby, która jest podana w tytule. Ot tak, żeby dla kogoś coś zrobić. Może zobaczy i się spodoba.
Więc tutaj link do tego:Zapraszam także do odwiedzenia kanału i obejrzenia innych filmów. Narazie nie ma ich tam wiele, ale z czasem zbierze ich się kilka. :)
0 +1
314
RE: Speedart + Kanał
Mało animacji, brakuje mi bardzo płynności w tych animacjach (używaj graph editor'a!) ;)
W intrze zbyt długa ta pustka 0:12-0:17, mogłeś coś tam dodać ewentualnie jak miało być takie krótkie to po prostu to uciąć.
Outro jest straszne, nie będę szpanował i udawał znawce fontów ale ten font od linków jest strasznie pospolity do tego mało czytelny na tym tle wypadało by się tutaj bardziej pobawić i zrobić jakiś styl tekstu pasujący do tła, równiez i tutaj animacje bardzo sztywne, popracuj również nad rozmieszczeniem tekstu w kompozycji, mogłeś to rozplanować na dwie sceny albo nawet i więcej.
Bardzo amatorskie, lepiej poćwicz jeszcze i później nagrywaj speedarty bo niewiele pracy a babrasz się z tym dosyć długo, no i też efekt nie powala ;)
Nie obraź się za moją szczerość, nie będę ci słodził bo to do niczego cie nie doprowadzi, lepiej usłyszeć szczerą krytykę niżeli mile słowa które utwierdzą cię w przekonaniu że jest dobrze jak jest i nie pójdziesz dalej.
Więc popracuj więcej, zalecam pooglądanie poradników nawet tych ang. bo z polskich to nie ma kogo polecać.
Powodzenia i mam nadzieję że kolejne prace będą bardziej interesujace ;)
0 +1

30
RE: Speedart + Kanał
Łoo panie, skróć tego speedarta, 10 minut to ja wieczność bym oglądał. Ode mnie tylko tyle, że napisy nieczytelne. Resztę podsumował Pewu. Zmień tą tapetę na jakiś normalny kolorek i będzie czytelne i przyjemne :)
0 +1

79
RE: Speedart + Kanał
Bardzo dziękuję za sugestie. Oczywiście postaram się wszystko poprawić. Intro i Outro mogą wydawać się długie. Zrobiłem to specjalnie, ponieważ ludzie różnie tną swoje filmy. Po prostu daję wolną rękę właścicielowi, który będzie sklejał swój film, a intro przytnie w dowolnym momencie. Jednak po Waszych sugestiach postanowiłem jednak je przyciąć. Niedługo poprawka :)
0 +1
8
RE: Speedart + Kanał
Tapeta w tle do zmiany i ogólnie te animacje jak dla mnie wydają się zbyt proste może przez tą czcionkę
0 +1