Banner YouTube - Quickast

2
Quickast
Typ grafiki: (layout youtube/avatar/logo/intro/sygna):Layout Youtube
Kolorystyka:Wierzę w waszą pomysłowość, a więc kolory mogą być różne.
Rozmiar:Nie wiem jaki jest rozmiar na nowy szablon youtube.
Tematyka: (+ co ma się znajdować/jakie rendery)Co ma się znajdować? Jeżeli coś dobierzecie z gier które obecnie nagrywam i będzie to ładniej wyglądało niż bez renderów to zostawiam tę kwestię do waszej dyspozycji. Nie chcę żeby wszystko było naciapane.
Tekst:(jaki i gdzie dokładnie)Gdzie i jak to wam nie powiem, gdyż liczy się oryginalność (tak wiem, za dużo wymagam). Jednego jestem pewny. Nad ilością widzów i napisem "Gram i komentuję.." musi być na środku link do mojego kanału DRUKOWANYMI literami: http://www.youtube.com/user/Quickast . Umieśćcie także gdzieś napisy: let's play, subskrybuj itp.
Dodatkowe informacje: Może i za dużo wymagam, ale chcę mieć takie tło które mi wystarczy do końca mojej działalności. Jeżeli chcecie jakiś wzór do tego czego ja wymagam to proszę:

http://www.youtube.com/user/MrChmiel00

Takiego czegoś mniej więcej oczekuję. Wiem, że robienie tła może zająć multum czasu, dlatego nie wymagam od was okresu czasu w którym możecie je wykonać.


Dziękuję z góry,
Quickast.
0 +1

314
RE: Quickast
A skąd można się dowiedzieć jakie gry nagrywasz? Bo ten link do twojego kanału jest zły...
0 +1
2
RE: Quickast
MrChmiel to tylko przykład jak tło ma wyglądać.. natomiast mój kanał znajduje się pod postami, i liczbami pomógl (zielona ramka).
0 +1