Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CichoCiemnyGame

0
Youtube-red  CichoCiemnyGame
Link do kanału: https://www.youtube.com/user/CichoCiemnyGame
Co nagrywasz: Nagrywam gry FPS. Są to przede wszystkim gry z serii Battlefield 3/4.
Osiągnięcia: Osiągnięcia jako kanał powoli wzrastają z każdym nabytym widzem :) Gdy zaczynałem nagrywać 1 filmik był on strasznej jakości nie miałem dobrego komentarza gra mi nie wychodziła i strasznie się stresowalem.
Lecz teraz staram się tworzyć filmiki o lepszej jakości dźwięku, obrazu i komentarza .Wiek: Mam 16 lat :)
Opis: Lubie nawiązywać kontakt z ludźmi w szczególności z widzami .:D Zawsze mogę z kimś zagrać i coś nagrać. Myślę ze nie mam co więcej opowiadać .Dużo możecie dowiedzieć się o mnie z filmików :)
Pozdrowienia
0 +1
1
RE: CichoCiemnyGame
Póki co nie mam pojęcia jak ocenić filmy ponieważ są krótkie możesz dać znać czy twój kanał to zagrajmy czy najlepsze akcje w BF3
Ale sam kanał to plusy i minusy
+baner
+intro
+masz spoko głos do nagrywania
-brak informacji o kanale
-brak miniaturek
+/- Nagrywanie BF3 jest trochę bezcelowe ponieważ nagrało to dużo youtuberów i ciężko będzie się tym wybić to taka rada

Ogólna ocena kanał jest dobry kilka poprawek i będziesz miał wielu widzów postaraj się znaleźć swój sposób bycia że jesteś jedyny taki youtuber i warto cię oglądać będę śledził twój kanał i po poprawkach chętnie dam suba ;)
ps. to są takie rady według mnie ponieważ sam nie jestem wielkim youtuberem
ale oceniłem twój kanał oceń i mój ;)
http://letsplej.pl/t-46871-mistergamepl
0 +1
0
RE: CichoCiemnyGame
Dobre wrażenie robi się tylko raz i Ty je na mnie zrobiłeś ;) Masz nie złą jakość dźwięku, filmy w full hd i intro którego nie ma większość początkujących ;) Nie jestem wielkim znawcą ani nie wiadomo kim ale moim zdaniem nie powinieneś dodawać muzyki do filmiku z BF3, a jeżeli już to jakąś bardziej klimatyczną bo muzyka rozbiega się z tym co widzisz na filmie. Masz dobry głos to go wykorzystaj i cały czas komentuj co w tym battlefieldzie robisz albo ew. znajdź temat na którym się znasz i o nim rozmawiaj ;) Możesz również zaprosić osobę towarzyszącą która wzbogaci Twój materiał o dodatkowy głos i możliwe że towarzysz podzieli się jakąś wiedzą ;) (Osobiście jeżeli chcesz nagrać bf3 z towarzyszem to uderzaj do mnie na skype lukaszburek2 ;) Napisz tylko że to ty)
0 +1
41
RE: CichoCiemnyGame
Yo,
Muszę ci powiedzieć że przyjemnie się to wszystko ogląda. Niby BF 3, a jednak coś innego. Taki Gameplay Short. Te początkowe filmiki bardziej mi się podobały (3, 4 minuty), ale to kwestia gustu. Dobrze dobrana muzyka, fajny komentarz, dobra jakość audio, wideo, wszystko elegancko. Tło kanału jest mało fps'owe, takie battlefieldowe. Jeżeli masz kanał o fps'ach to może warto by było pomyśleć coś o tym? Miniaturek nie masz żadnych, ale ładnie wyglądają. Dziwny zbieg okoliczności na twoją korzyść. Informacje o kanale mógłbyś dopieścić. Dodać tam specyfikacje kompa, jakieś linki zewnętrzne, po prostu przydatne informacje. Same filmy naprawdę są dobre. Nie ma się do czego przyczepić. Fajnie się to ogląda i to najważniejsze.
Pozdrawiam i polecam nie robić let's playów, tylko iść tą drogą 10 minutowych odcinków. :)
Powodzenia.
0 +1

www
460
Automatyczna odp - CichoCiemnyGame
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
0 +1

www