Ankieta: Co o tym myślicie?
Jestem za
Jestem przeciw
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycja - Hitbox w profilu

46
Hitbox w profilu
Wiele streamerów przenosi się z Twitcha na Hitboxa, więc z Twitcha będzie korzystała mniejszość. Proponuję dodać adres Hitboxa w profilu wyświetlany pod postami. Co o tym myślicie?
1 +1

www
118
RE: Hitbox w profilu
Jestem za, a nawet przeciw.
0 +1

RE: Hitbox w profilu
Ja miałem zamiar wcześniej wrzucić taką propozycję na forum, ale nie wiedziałem gdzie. I na przyszłość: mów za siebie. Ja się nie przenoszę, ale mimo wszystko jestem za ;)
0 +1
235
RE: Hitbox w profilu
Cytat:Wiele streamerów przenosi się z Twitcha na Hitboxa, więc z Twitcha będzie korzystała mniejszość.
XD

Nie.
3 +1

www
RE: Hitbox w profilu
Nienawidzę, kiedy ktoś mówi "większość" / "mniejszość". Nie dałoby się pominąć tego słowa? Człowieku, to że ty się przenosisz to nie znaczy że musisz tutaj robić taki nastrój jak koniec świata...
0 +1
46
RE: Hitbox w profilu
A czemu jak ktoś streamuje na hitboxie to ma być gorszy i nie może sie wypromować? :) Warto coś takiego dodać nawet jak mało osób bedzie używało tego. Z resztą podejrzewam, że Twitch sie jeszcze bardziej zepsuje przez Google i hitbox jak sama nazwa wskazuje będzie hitem.
0 +1

www
RE: Hitbox w profilu
FeoGamesPL napisał(a):A czemu jak ktoś streamuje na hitboxie to ma być gorszy i nie może sie wypromować? :)

Kto powiedział, że jest przeciw? Z tego co widzę nikt tak na poważnie temu nie zaprzeczył.
0 +1
27
RE: Hitbox w profilu
Google zniszczy Twitcha, tak jak to było z YouTube, ale i tak po jakimś czasie każdy o tym zapomni oraz przestanie narzekać. Czy po zmianie na YouTubach większość zaczęła korzystać z Dailymotion lub innych tego typu stron? Nie. Więc po co Hitbox, na pewno nie przeniesie się na niego zaraz całe forum, poza tym na Twitchu jest o wiele więcej osób niż na tym twoim hitboksie, więc to bez sensu.
PS: Jonko, to jakiś nowy Zjarany Zbyszek na avatarze?
0 +1
339
RE: Hitbox w profilu
Poczekamy, zobaczymy.
Co prawda jest większe prawdopodobieństwo przejścia z twitch na inny serwis, niż z youtube na dailymotion, ale stwierdzenie że większość będzie używała hitboxa bez żadnych dowodów jest, hm zabawne?

PS: "Drama" z dailymotion w ogóle była śmiechem na sali.
0 +1
www
5
RE: Hitbox w profilu
Jestem na nie, jedyny plus hitboxa to ogarnięte serwery i mniejsze opóźnienia. Myślę że od kiedy google kupiło twitcha to ogarną opóźnienie i problemy. Twitch to już platforma, dużo łatwiej tam zdobyć widzów, niektórzy nawet oglądają twitcha do obiadu, zamiast youtube po prostu odpalają listę followów i sobie przeglądają jak kanały w telewizji.

Jako streamer, kategoryczne nope.
0 +1

www