Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MrHudson2212

235
Ruby  MrHudson2212
[Obrazek: Zqv4zVg.png][Obrazek: 38eeW1D.png]
[Obrazek: 6YVWupl.png][Obrazek: 5HSkOfi.png]

˙
Cześć! Ja jestem Hudson a to jest mój kanał na YouTube. Nagrywam wszelkiej maści let's playe oraz pierwsze wrażenia. Staram się utrzymywać profesjonalny styl komentarza, nie drąc japy na filmach a raczej skupiając się na mechanice i gameplayu. Zapraszam do subskrybowania!

TRWAJĄCE SERIE
UKOŃCZONE SERIE LET'S PLAY

Gra:
Liczba odcinków:
Czas:
23+11+4
4h+3h8m+49m


[Obrazek: RUoKH8K.png][Obrazek: QfVjhg6.png][Obrazek: Dno2mfu.png][Obrazek: offHwdA.png][Obrazek: oprf40C.png]

[Obrazek: Kawaii_Potato.jpg]
Kawaii Potato Placeholder
0 +1

www
29
RE: MrHudson2212
W niektórych filmach masz bardzo mało komentarza, a w innych jest bardzo dużo. Tak trochę nie zbalansowane to jest. Masz bardzo dobrą jakość mikrofonu. W takim Tony Hawku słychać jak używasz klawiatury. Spróbowałbym wyciszyć te momenty gdy nie odzywasz się, a słychać nawalanie w klawisze. Obraz to 1080p z 60fps czyli lepiej się nie da. Co do samego wyglądu kanału. Avatar o ile to zwykły kadr z anime (przynajmniej tak wygląda) to baner jest spoko, tak samo miniaturki. Masz dużą różnorodność i każdy znajdzie coś dla siebie i filmy wrzucasz dość regularnie.

Powodzenia w dalszym kręceniu!
0 +1

455
RE: MrHudson2212
Let's check it out...
Jakiś tam porządek na kanale jest, są miniatury, są playlisty, ale... awatar i banner mnie drażnią. Nie żebym tam był jakimś hejterem anime, ale po prostu tego gatunku... ?rozrywki? nie lubię. Ale to oczywiście tylko moje odczucia. ;)
Jakościowo jest jak najbardziej ok, ale jako, że są to standardy na dzisiejsze czasy, to przejdźmy do sedna.
Ty, jako prowadzący. Jest dobrze, jeśli chodzi o krótkie filmiki. Oglądałem TOP 5 gier i to mnie w jakimś stopniu zaciekawiło. Filmik trwający 3 minuty skończył się w mgnieniu oka. Natomiast... let'spleje już tak mnie nie zaciekawiły. To nieprawda, że ogląda się te "zagrajmy" wyłącznie dla prowadzącego - gra też się liczy. Nie chcę powiedzieć, że są nudne, ale ciężko tego nie zrobić jeśli by spojrzeć na klimat gier jakie nagrywasz. :)
Cóż... mogę wywnioskować z twojego komentarza, że na co dzień jesteś spokojnym, opanowanym człowiekiem, który lubi pograć, lubi nagrać, ale też te gry klimatem nie mogą być jakieś pokręcone.
Reasumując: na krótkim dystansie jak najbardziej TAK, na dłuższym już niekoniecznie.
0 +1

www
235
RE: MrHudson2212
Piotru napisał(a):Nie żebym tam był jakimś hejterem anime, ale po prostu tego gatunku... ?rozrywki? nie lubię. Ale to oczywiście tylko moje odczucia. ;)
Ja sam też animu nie oglądam za dużo, ale postać Jina z Samurai Champloo jest bardzo pasująca, zwłaszcza że jest on "twarzą" kanału (^^) już od dobrych trzech lat.

Piotru napisał(a):atomiast... let'spleje już tak mnie nie zaciekawiły. To nieprawda, że ogląda się te "zagrajmy" wyłącznie dla prowadzącego - gra też się liczy. Nie chcę powiedzieć, że są nudne, ale ciężko tego nie zrobić jeśli by spojrzeć na klimat gier jakie nagrywasz. :)
Isaac to zdecydowanie gra dla której przychodzi na mój kanał większość osób (liczby nie kłamią). Zdaję sobie sprawę, że dla kogoś kto po prostu rzucił okiem na kanał może okazać się dość mało interesująca, ale jest w niej bardzo dużo mechanicznej głębi i dlatego mam tyle osób które to oglądają.
0 +1

www
1 242
RE: MrHudson2212
Piotru napisał(a):To nieprawda, że ogląda się te "zagrajmy" wyłącznie dla prowadzącego - gra też się liczy.
I tą grę właśnie ogląda się u ulubionego jutubera. Bo każdy ma swój styl dlatego jeden obejrzy to samo u Roja, a inny u Isamu. To prowadzący jest główną siłą, a gra tłem.
0 +1

www
562
RE: MrHudson2212
Beznadziejny kanał z beznadziejnym prowadzącym, nie polecam.
1 +1

235
RE: MrHudson2212
Thorn napisał(a):Beznadziejny kanał z beznadziejnym prowadzącym, nie polecam.
[Obrazek: m5T4JYK.gif]
0 +1

www
0
RE: MrHudson2212
Bardzo ciekawy kanał, mi się podoba. Masz stronkę?
0 +1
455
Automatyczna odp - MrHudson2212
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
0 +1

www