Uruchamianie systemu

0
Uruchamianie systemu
Mam problem z komputerem, który niestety nie chce się uruchomić. Polega on na ciągłym resetowaniu się komputera po załadowaniu Windowsa 7 (logo Windowsa pokazuje się, w momencie kiedy ma zniknąć komputer momentalnie resetuje się). Chciałbym wiedzieć, co może być przyczyną tego problemu. Próbowałem już wymieniać niemal wszystkie możliwe podzespoły w tym: kartę graficzną, zasilacz, ram i dysk twardy. Komputer i wszystkie podzespoły gruntownie przeczyściłem, jednak nie dało to żadnych efektów. Pozostaje zatem płyta główna i procesor, jednak nie jestem w stanie sprawdzić, które z tych dwóch jest wadliwe.
0 +1
0
RE: Uruchamianie systemu
A windows masz kupiony czy pobrany ?

Polecam:D
Użyj funkcji Przywracanie system
Zbadaj, czy problem jest związany ze sprzętem
Zbadaj, czy problem jest związany z oprogramowaniem
Opcje, które należy wypróbować, gdy system Windows uruchamia się, ale pracuje nieprawidłowo lub powoli
Opcje, które należy wypróbować, gdy system Windows nie uruchamia się
0 +1
www
0
RE: Uruchamianie systemu
Nie bawiłem się w badanie czy Windows działa sprawnie, czy też nie, tylko od razu wymieniłem dysk, który na innym komputerze działa 100% sprawnie. U mnie natomiast problem nie znika. Próba wejścia w opcje przywracania systemu (niezależnie od dysku, który jest aktualnie podpięty), kończy się tak samo - zawieszeniem tegoż narzędzia.
0 +1
15
RE: Uruchamianie systemu
Gdy pc zacznie się włączać spróbuj "rozruszyć" system, tzn klikaj f8 aż pojawi ci się okienko, w którym masz kilka opcji, które myślę, że zrozumiesz bez tłumaczenia. Być może tak zdziałasz coś
0 +1

40
RE: Uruchamianie systemu
zapewne piracka wersja
0 +1
www
74
RE: Uruchamianie systemu
pablo16tzp napisał(a):zapewne piracka wersja

Nie ma to nic do rzeczy.
Jestem pewien że 70% tego forum posiada pirata , co do tematu tak napisał kolega troche wyżej " Użyj przywracania systemu " .
0 +1

www
RE: Uruchamianie systemu
Zią ja miałem problem bo jak właćzałem kompa to sie sam wyłączał po chwili. Powód? zjeb*any przyciśk power, 5 mies bez kompa byłem... o kutwa
0 +1
40
RE: Uruchamianie systemu
heh nie ma nic do rzeczy... zdziwił byś się co może się dziać z komputerem po zainstalowaniu na nim lewej wersji oprogramowania.

@Rufius
5 miechów bez kompa ? seriously ? :O
0 +1
www
74
RE: Uruchamianie systemu
pablo16tzp napisał(a):zdziwił byś się co może się dziać z komputerem po zainstalowaniu na nim lewej wersji oprogramowania.


A to dziwne bo korzystam z lewej wersji Windowsa 7 już 3 lata ;-) .
0 +1

www
0
RE: Uruchamianie systemu
Przypominam, że to nie jest wątek na temat skuteczności działania nielegalnego systemu Windows. Aby wysuwać oskarżenia na temat tego, iż ktoś ma piracką wersję oprogramowania wypadałoby najpierw mieć ku temu odpowiednie argumenty i podstawy.

Co do mojego problemu: system na każdym z dysków jest oryginalny, nie wspominając o tym, że po podłączeniu ich do sprawnych komputerów działają poprawnie. O tym już wspominałem.

"wymieniłem dysk, który na innym komputerze działa 100% sprawnie"
0 +1