LTE

0
LTE
Cześć, możecie powiedzieć mi wszystko o LTE z Plusa, najlepsza oferta ta 80 mb czy jakoś tak + unlimited. Plusy i minusy, i z czym sie musze liczyć.
0 +1

0
RE: LTE
Mam LTE i szybkość pobierania czasem spada do 10 Mb/s z 40 Mb/s. Streamować chyba się nie da, bo z tego co widzę to na 6 Mb/s wysyłu nawet nie mogę.
0 +1
5
RE: LTE
Poczytaj sobie najpierw o takim internecie zanim kupisz. Stremować można nawet na moim internecie 512 kb uploadu gry 2d. Wszystko zależy od gry. Jeśli kupujesz LTE to wiedz, że jeśli będziesz nadużywał tego internetu np. pobierasz coś na max prędkości przez noc. Osoba odpowiedzialna za ten internet może ci go z dupy odciąć na jakiś czas.

Cytat:W celu umożliwienia wszystkim Abonentom sprawiedliwe korzystanie z sieci Polkomtel stosuje zasady Fair-Usage-Policy („FUP”). Celem FUP jest
zapewnienie każdemu z Abonentów możliwość sprawiedliwego korzystania z usługi niezależnie od ilości przesłanych danych. Realizowane jest to
poprzez przydzielanie odpowiednich wartości parametrów dostępu do sieci telekomunikacyjnej zgodnie z rosnącym zużyciem danych przy
zachowaniu priorytetów/różnic wynikając z planów cenowych.

Cytat z Regulaminu LTE

Innymi słowy jeśli przedawkujesz to może ci tak ograniczyć prędkość operator, że będziesz co najwyżej mógł pisać przez skype.

Dalej. Sygnał nie jest doskonały. Jakiś deszczyk i może ci przerywać czasem go albo kompletnie odłączyć. Zastanów się na tym wyborem bo LTE w Polsce jest na dziś dzień beznadziejny. Duża prędkość wiąże się z tym, że można szybko wykorzystać limit. Dużo również zależy od operatora. Może być miły i po prostu ci obniżyć prędkość do tych 1-10 mb a może ci zablokować w cholerę na jakiś czas.
0 +1
www
0
RE: LTE
Czy streamowanie, mogło by tak obciązyć internet?
0 +1