Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kaftann

Online 315
RE: Kaftann
Mój kanał definitywnie spopularyzowały bardzo gry survivalowe, zwłaszcza to, że montuję je w nietuzinkowy, pełen serialowo-filmowego klimatu sposób. Nie inaczej jest z nowo przybyłym Escape From Tarkov, który przed chwilą wylądował na łamach mojego kanału.
W filmie znajdziecie również konkurs na kopię Escape From Tarkov do wygrania!0 +1

www
Online 315
RE: Kaftann
Czy nowe "Battle Royale" oryginalnego twórcy tego trybu rozgrywki okaże się czymś dobrym? :-) O tym w odcinku.


0 +1

www
1
RE: Kaftann
Super kanał prowadzisz ;)
Dobra częstotliwość wrzucanych materiałów jak i miniaturki do tych filmików.
Nie zanudzasz, dźwięk dobry jak i jakość materiałów.
Szacun i rozwijaj się dalej ;)
0 +1

www
Online 315
RE: KaftannZapraszam na nową serię grozy, a nuż komuś wpadnie w oko tytuł, poniekąd znany każdemu. ;-)
0 +1

www
Online 315
RE: KaftannOstatnio zakończyłem na kanale jedną z najpiękniejszych gier w jakie w życiu grałem. Myślę, że wiele osób powinno to zdanie zachęcić do zapoznania się z tytułem i przejścia na własną rękę. :-)
0 +1

www
Online 315
RE: KaftannW materiale 4 kopie gry do wygrania!


Przepiękna i bardzo odprężająca przygoda w klimatach podobnych do The Last Guardian czy Shadow of the Colossus. Twórcy Deadlight spisali się na medal ze swoją nową zręcznościówką.

Myślę, że jeśli ktoś lubi tego typu klimaty, jak w grach podanych powyżej, czy choćby tytułach takich jak Ico, czy Journey, to znajdzie w tym temacie coś dla siebie. Rozgrywka jest dopracowana, przyjemna, niezwykle intuicyjna i prosta zarazem. Niemniej daje mnóstwo satysfakcji. Audiowizualnie gra na każdym kroku zapiera dech w piersiach i pozwala z każdą kolejną minutą, lokacją i chwilą cieszyć się nią co raz bardziej. Minusów osobiście nie uświadczyłem.
0 +1

www
1
RE: Kaftann
Bardzo fajny kanał, nie ma się do czego przyczepić raczej. W sumie nie bez powodu znajdujesz się w dziale złotych kanałów.

Chyba największym atutem jest Twój głos - pozazdrościć! :)
0 +1
Online 315
RE: Kaftann
MTVSH napisał(a):Bardzo fajny kanał, nie ma się do czego przyczepić raczej. W sumie nie bez powodu znajdujesz się w dziale złotych kanałów.

Chyba największym atutem jest Twój głos - pozazdrościć! :)
Dziękuję serdecznie! :-)

Tymczasem...
Po raz pierwszy w ramach mojego hobby, dzielę się zabawnymi fragmentami z rozgrywki w popularny CS:GO. :-)
0 +1

www
Online 315
RE: Kaftann
Rozpocząłem nową serią, toteż się nią dzielę!
Materiał wideo zawiera kopię Get Even do wygrania!
Świetny dreszczowiec Science Fiction!
Nie da się opisać tej gry nad wyraz dokładnie by ją polecić i jednocześnie uniknąć spoilerów, więc spróbuję zachęcić do zagrania podkreślając najsilniejsze jej elementy, które do każdego fana gatunku dotrzeć bez problemu powinny.
- Wciągająca jak dobry odkurzacz fabuła;
- Świetne rozwiązania mechaniki rozgrywki, urozmaicające ją na tyle, że eksploracja liniowych pomieszczeń wcale nie robi się nużąca;
- Doskonałe udźwiękowienie, które współgra z rozgrywką i tworzy genialną symbiozę między elementami otoczenia, a muzyką Oliviera Deriviere, która potrafi pojawić się nagle dogrywając do szmerów i hałasów środowiska gry;
- Voice-acting na najwyższym poziomie;
- Piękna, choć prosta grafika, swoim klimatem przypominająca mi inny dreszczowiec - Condemned: Criminal Origins, którego duchowym spadkobiercą jest dla mnie Get Even.
Wspaniała rodzima produkcja. Aż uśmiech rośnie na twarzy od ucha do ucha na myśl, że z polskiej kuźni wychodzi tyle dobrych gier.
0 +1

www