Nagrywanie z konsoli

Nagrywanie z konsoli
Cześć. Jestem nowym użytkownikiem tego forum :) I chciałbym zacząć w okolicach grudnia nagrywać filmy na YT z XBOX 360 z gier sportowych typu fifa, wwe , nba itp. (może od czasu do czasu jakieś GTA V online) Jak wiemy trzeba do tego mieć nagrywarkę typu avermedia , elgato itp. i trzeba przygotować te około 300 zł na takową nagrywarkę. Więc chciał bym poznać waszą opinie na moje pytania, Czy warto będzie zacząć ? Póki co nagrywać z xboxa 360 a za jakieś pół tora roku lub 2 lata (musiał bym uzbierać kasę) przejść na ps4 lub xbox one. I czy mogę liczyć na jakąś oglądalność czy ludzie raczej nie będą chcieli oglądać filmów z konsoli starszej generacji ? Z góry dzięki za odpowiedź I bardzo cię proszę o twoją opnie. Wrazie czego mam 17 lat więc głosu piszczącego nie mam ;d
0 +1
6
RE: Nagrywanie z konsoli:)
Cytat:Czy warto będzie zacząć ?

Nikt ci nie odpowie na to pytanie, jeśli będzie Ci to sprawiać radość to raczej że warto. Jeśli nie wiesz czy się sprawdzisz i jak to będzie wyglądać możesz spróbować nagrać gameplay na komputerze (bo rozumiem że zamierzasz nagrywać z komentarzem?). Jak wyjdzie fajny materiał na PC i będzie się Ciebie fajnie oglądało, to z grami z xbox360 będzie tak samo.

Cytat: I czy mogę liczyć na jakąś oglądalność czy ludzie raczej nie będą chcieli oglądać filmów z konsoli starszej generacji ?

Jak już pisałem, wszystko zależy od Ciebie. Ale nie licz na to że dodasz filmik z fify i nagle stuknie ci 1k wyświetleń. Będziesz musiał robić to regularnie, reklamować się gdzie się da, wysyłać do znajomych, i jeśli będziesz robić to dobrze dorobisz się stałej widowni.

Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam ; )
0 +1

www
179
RE: Nagrywanie z konsoli:)
HannibalPlayground napisał(a):I czy mogę liczyć na jakąś oglądalność czy ludzie raczej nie będą chcieli oglądać filmów z konsoli starszej generacji ?

I tak i nie, jeden woli brunetki a drugi blondynki...chyba że rude? - też są nie złe :)
Oglądalność mają gry nawet z PSX bo bez przerwy można było grać w Legacy of Kain, Tomb Raider, MoH a o takich grach jak ISS to ja już nie wspomnę, gdy grało się obok siebie, to był wtedy inny multiplayer ;)
0 +1

74
RE: Nagrywanie z konsoli:)
Możesz chociażby nagrywać klasyki.
0 +1

www
0
RE: Nagrywanie z konsoli:)
Hmm... Czemu nie ? nagrywaj śmiało
0 +1