Adobe premiere

Adobe premiere
cześć, chciałem sie dowiedzieć coś o tym programie bo wiem że niektórzy z was używają, Czy render jest szybszy? i jakość lepsza? i czy jest trudny w obsłudze? bo vegasa znam jak własną kieszeń no ale znów ten render :/
0 +1
46
RE: Adobe premiere
W moim odczuciu render szybszy, ale jakość gorsza co do vegasa :P Filmy są mniej płynne.
0 +1

www
21
RE: Adobe premiere
Premiere wspiera encoding na GPU - nie wiem jak Vegas. Przy renderowaniu na GPU jakość jest lepsza niż na CPU i renderuje się krócej, na 7440k + 760 GTX mam około 15 minut na pól godziny gameplayu w 5kbps @ 720p
0 +1
www
RE: Adobe premiere
No ale czy lepszy od vegasa ?
0 +1
63
RE: Adobe premiere
FeoGamesPL napisał(a):W moim odczuciu render szybszy, ale jakość gorsza co do vegasa :P Filmy są mniej płynne.
Jakość nie jest gorsza.. "Filmy są mniej płynne" zaznacz przy renderowaniu w adobe frame blending i będziesz miał to samo co w vegasie "Efekt Ghostingu"
0 +1

www
RE: Adobe premiere
ZwykleGranie napisał(a):frame blending
pozniej filmy wygladają z dupy? i pixelizacja jest..
0 +1
460
RE: Adobe premiere
Wszystko kwestia ustawień. Ja tam nie narzekam, tylko pamiętaj by renderować do .mp4, nie do .avi ;)
Dla mnie Premiere jest dużo lepsze od Vegasa, może mniej intuicyjne, ale jeśli chodzi o rendering i ustawienia jest ciut lepiej w moim odczuciu
0 +1

www
573
RE: Adobe premiere
Każdy program renderuje tak samo pod względem jakości. Wystarczy go dobrze nastawić. A co do Premiere to przede wszystkim szybciej się pracuje niż w Vegasie. Niektóre funkcje są uproszczone przez co nie wymagają cudowania.
0 +1
536
RE: Adobe premiere
Premiere może i na pierwszy rzut oka wygląda jak ,,gdzie co jest, k*rwa nie połapię się przez 2 lata", a po dwóch-trzech projektach pracujesz jak mistrz. W moim przypadku tak jest, podstawowe rzeczy przedstawił mi mentor i o WIELE wygodniej pracuje mi się na Premiere, niż Vegas. Do Vegasa już nigdy nie wrócę, oddam go kuzynowi. W moim przypadku render przy takich samych ustawieniach leci paręnaście, jak nie dziesiąt % szybciej.
1 +1

www
460
RE: Adobe premiere
ZlyMaciek napisał(a):gdzie co jest, k*rwa nie połapię się przez 2 lata
J€błem śmiechem xDD
Ale miałem tak samo. Jednak nie jest aż tak źle, jak wygląda. Wystarczy troszkę poeksperymentować i program jest spoczko.
Jak dla mnie zdecydowanie lepiej wypada prędkość renderingu i stosunek jakość/waga pliku. W vegasie raz, ze było wolniej, to się pliki pikselizowały przy mniejszym bitrate. Interfejs mogliby trochę zmienić/ułatwić, ale i na tego nie narzekam.
0 +1

www