Czy mam szansę wybić się na YT?

3
Czy mam szansę wybić się na YT?
0 +1
536
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
Jakimś kryminalistą jesteś, że twarz zakrywasz koszulką, czy po prostu pierda puściłeś?
1 +1

www
3
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
Anonimowość utrzymuję do 18 roku życia.
0 +1
26
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
@UP

:D Troche mnie rozjebales tym postanowieniem :D Moze to i jest jakis oryginalny pomysl, jednak nikt Ci tego nie przewidzi czy sie wybijesz czy nie. Sam to musisz zobaczyc i starac sie tworzyc dobre jakosciowo oraz ciekawe filmiki a wtedy kto wie...
0 +1

1
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
Jeśli będziesz tworzył ciekawe, oryginalne , w dobrej jakości audio i video to masz szanse się wybić na YouTubie, ale wszystko zależy od tego jakie będą Twoje filmy, jak często będziesz je wrzucał ( chodź to akurat najważniejszym współczynnikiem nie jest ) , czy trafisz na odpowiednią widownię i to co robisz spodoba się innym i polecą Cię dalej. Na początku może być trudno, ale trzeba się nie poddawać i z każdym następnym materiałem starać się tworzyć co raz to lepsze materiały, nie przejmując się łapkami w dół od hejterów, ponieważ nabijają nam oni tylko wyświetlenia, co lepiej pozycjonuje nasz film :)
0 +1

www
390
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
Jak ja kocham czytać takie tematy.
4 +1

1
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
Mimo, iż w YouTube jestem nowy, to moim zdaniem każdy może się wybić. Co prawda na 99,(9)% nie zostaniesz drugim PewDiePie, ale sukces jako sukces jesteś w stanie osiągnąć. Na pewno nie możesz robić filmików czy innych materiałów na odwal, bo tego ludzie nie lubią i od razu Cię odrzucą, co utrudni Ci zdobywanie widzów nawet jeśli się poprawisz (pozycjonowanie)!

Ale jest też wielki minus - Twój vlog. Nie radzę kontynuować serii vlogów, ponieważ ta Twoja "anonimowość" jest conajmniej żałosna. Jeżeli boisz się pokazać - to się w ogóle nie pokazuj. Nagraj audiolog. Chodź to moim zdaniem nie jest za ciekawe, ale jeśli już tak potrzebujesz się wygadać poza widzami to lepszym pomysłem prawdopodobnie będzie to.

Na "poważnym" kanale nie ma miejsca na filmiki typu "Jak pobrać najnowszego Minecrafta z Chomikuj". Może i dzieciarnia się do tego szybko zleci, ale równie szybko odejdzie. A poważniejszy widz widząc taki filmik zapewne odrzuci Twój kanał, sądząc, że reprezentujesz taki sam poziom jak te dzieci, które nie dostaną od rodziców pieniędzy do Minecrafta.
PS. Jasne, nie tylko dzieci wejdą na ten film, ale to głównie one, lub inni widzowie, którzy po prostu potrzebują Minecrafta, a Twój kanał mają głęboko w nosie.

Myślę, że post początkującego YouTubera Ci pomoże,
Pozdrawiam,
Yohny ;)
0 +1
119
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
Czy takie tematy nie powinny być zamykane?(mówię teraz do moderatorów) Gdyż to jest po prostu reklama chociaż ja tak myślę... Jest osobny dział do ocen/opinii/porad na temat kanałów YouTube.
0 +1

www
3
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
[quote="LYSYvBLACK"]Czy takie tematy nie powinny być zamykane?(mówię teraz do moderatorów) Gdyż to jest po prostu reklama chociaż ja tak myślę... Jest osobny dział do ocen/opinii/porad na temat kanałów YouTube.[/quoteW sygnaturce też masz reklamę c'nie? To forum jest dla youtuberów którzy chcą się z nami czymś podzielić, on to robi... Nieważne, jakiej jakości, klasy itd. Podzielił się, a myśmy to zobaczyli :D
0 +1

390
RE: Czy mam szansę wybić się na YT?
MajkelPL napisał(a):To forum jest dla youtuberów którzy chcą się z nami czymś podzielić
No to pośmiane. Masz w 100% rację, lecz istnieje też regulamin, dzięki któremu możemy odnaleźć się w tematach i nie mieć na każdym kroku reklamy kanału (na którym i tak nic nie ma) jakiegoś gostka z zaciągniętą bluzką. Temat zamykam.
1 +1