Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hot Candy Land

0
Hot Candy Land
Cześć.
Ostatnio szukałem nowej gry, aby trochę pograć i natrafiłem akurat na Hot Candy Land, w której wcielamy się w role fascynata, który gromadząc wszystkie dostępne środki finansowe opuszcza swoje miasteczko i rusza na podbój PornWood.
Hot Candy Land to gra o chwytliwej tematyce, która dostępna jest dla osób które ukończyły próg pełnoletności.
Moje odczucia są bardzo pozytywne, gdyż gra ma świetny komiksowy interfejs. Na początku jesteśmy przekierowani do samouczka, który pokaże nam możliwości gry i pokaże dalszą drogę rozwoju.
Elementarnym atrybutem gracza jest rozmiar przyrodzenia, gdyż od wielkości i sprawności naszego przyrodzenia będziemy mieć możliwość przejścia do kolejnych opcji w grze.
Kolejnym kluczowym elementem jest też prezentacja naszego bohatera, którego będziemy mogli polepszyć za sprawą ćwiczeń na siłowni lub zdobywając najnowsze markowe wdzianko.
Wydaje mi się, że Hot Candy Land jest bliższa życiu i zainteresowań przeciętnego gracza, niż kolejna strzelanka, czy bieganie z mieczem.

Strona: http://hotcandyland.com/

Graliście w Hot Candy Land, czy nie?
Jakie są Wasze odczucia odnośnie gry?

Temat będę aktualizować, odnośnie aktualizacji itd
0 +1
2
RE: Hot Candy Land
hahaha :D
Widziałem już kilka gameplay, gdyż to jest taka jak każda gra na przeglądarkę. Noo , tylko że o tematyce troszeczkę innej. Moim zdaniem jest to przykład co człowiek może zrobić, aby zyskać jak najwięcej hajsu, bo nie oszukujmy się gry na przeglądarkę są stworzone dla pieniędzy.
0 +1