Prośba o tło/Avatar/Logo po raz kolejny

Youtube-red  Prośba o tło/Avatar/Logo po raz kolejny
Cześć, mam wielką prośbę czy mógłby mi ktoś wykonać tło o tematyce lola? ponieważ nareszcie znalazłem grę godna mojemu zainteresowaniu :)) Byłbym prze ogromnie wdzięczny i dodam kanał do polecanych :p chociaż mam 12 widzów ale cóż. Czekam na grafiki Nagroda to (Reputacja w postaci + | Dodanie do polecanych na moim kanale | oraz możliwość nagrania ze mną materiału lub jak ktoś woli subskrypcja) nie żebym robił się jakims fejmem ale ogólnie każdy kto chce może nagrac ze mną materiał :P byle nie z minecraft.

Typ grafiki: Avatar + Banner + Znak wodny
Kolorystyka: Nie chce żeby tło posiadało kolorów mają być postacie z lola :) oraz jeśli będą odstępy to ładnie niebieskim to "Wygrawerować"
Rozmiar: Avatar 250x250 a banner domyślny dla yt Co znaku wodnego ma być małe ale na rozmiarze 1280x720 przezroczystym tle.
Tematyka: Oczywiście na środku napis TURMAT i jak wcześniej wspomniane postacie z lola :)
Tekst: Już mam dość URL'ow :p Także pod spodem napisane "Może nie profesjonalny gracz, ale za to z humorkiem" :)
Dodatkowe informacje: Ładnie proszę żeby to się wszystko skomponowało żeby nie było żadnym problemów. Żeby było wszystko taką samą czcionką i żeby ogólnie wyglądało ładnie, Po prostu żeby było pięknie i wyśmienicie :) Czcionkę podaje TUTAJ
Bardzo serdecznie dziękuje za wykonanie tła, i powodzenia życzę i dziękuje bardzo. Pozdrawiam V- Peace!!
0 +1