Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zarobić w internecie (smartphone) - Poradnik

0
Tick  Jak zarobić w internecie (smartphone) - Poradnik
Witam wszystkich, dziś opiszę wam aplikację CashPirate!


Dzięki niej dorobiłem już się z 15-20dolarów (na dzień dzisiejszy), a poświęcałem jej jedyne 50 minut (na jedną wypłatę)!https://play.google.com/store/apps/detai...rate&hl=plW jaki sposób zarabiamy?

To bardzo proste, aplikacja ukazuje aplikacje ze sklepu google, które wystarczy zainstalować i otworzyć. To wszystko, po wykonaniu tych czynności punkty dopisywane są do naszego konta.Przelicznik punktów wygląda następująco:

2500=2,5$Po osiągnięciu ww. limitu, zlecamy wypłatę na PayPal i cieszymy się pieniążkami.W tej aplikację znajdziemy również inne, proste czynności za które dostajemy pieniążki. Jest to np. oglądanie krótkich filmów czy wypełnianie ankiet.A oto ilości punktów które dostajemy za poszczególne zadania:

Instalacja aplikacji: od 50 do 300 pkt.

Filmiki: 10 pkt

Ankiety: od 100 pkt

*Aplikacje 3-dniowe*: od 100 pkt


Instalacja i rejestracja jest bardzo prosta.BARDZO WAŻNE!!!

Jeśli chcemy otrzymać na start 0.5$ w formie bonusu musimy wpisać kod polecający AXGPLE

[Obrazek: 2121.jpg]


Po odinstalowaniu aplikacji punkty zostają.Na pierwszą wypłatę zbierałem niecałe 2 dni.

Aplikacja posiada dwustopniowy system poleconych (10% punktów za każdego bezpośredniego poleconego i 5% za każdego jego poleconego).

Przy kilku poleconych, którzy regularnie będą zarabiać, widać efekty. wink.png

Nasz kod polecający znajdziemy w zakładce invite friends,Odradzam stosowanie aplikacji do zmiany ip w celu pozyskania ofert z innych krajów(ban) wink.png

Proszę też uważać na aplikacja oferujące subskrypcje sms'owe!!!( jest ich raptem ze dwie, bodajże akazoo i badabee).

Gdy po zainstalowaniu i otworzeniu aplikacji punkty nie zostaną dopisane, proszę kontaktować się z supportem!W przypadku trialpay jest to zakładka help( prawy, dolny róg)uzupełniamy informacje o jaką aplikację chodzi, kiedy ją wykonaliśmy i tekst wiadomości.

W przypadku Aarki jest to znak apytania w prawym górnym rogu, procedura podobna.W wiadomości do supportu proszę napisać swój nick z marketu, to że jesteśmy z Polski i w niektórych przypadkach wymagany jest screen(jeśli będą go wymagali, napiszą do nas w wiadomości zwrotnej).Oto przykładowa wiadomość jaką wysyłamy w razie potrzeby:"Hi! I installed and opened app but I didn't receive my coins. My google play nick is tuwpiszswójnick. I'm from Poland."Zazwyczaj odpowiadają w ciągu 24h.UWAGA!

Aplikacje pojawiają się całą dobę, najwięcej w godzinach wieczornych. Oczywiście jeśli przez pewien czas od ukazania się programu nie zainstalujemy go, przepada. Aplikacji jest ok. 14/24h.

PS Nie jesteś przekonany czy to nie scam? Zapraszam na mojego bloga po dowody wypłat http://uczciwezarobki.blogspot.com/
PS2 Żeby uniknąć oskarżeń o spam, będę odpowiadał tutaj na pytania dot. tegoż sposobu zarabiania
0 +1
144
RE: Jak zarobić w internecie (smartphone) - Poradnik
Jeejjj...
Ściąganie wirusów i innego syfu na mojego fona, w zamian za kilka groszy? Dziękuje, nie skorzystam ;)
0 +1
0
RE: Jak zarobić w internecie (smartphone) - Poradnik
Proszę pomyśleć przed napisaniem takiego durnego komentarza jak Pan powyżej. WSZYSTKIE (oprócz 2-3) aplikację pochodzą z google play. Zagrożenie zainfekowania wynosi więc jakieś 0.01%. Większym zagrożeniem jest wchodzenie na strony porno niż używanie tej apki... Oczywiście uczulam, aby nikt nie wpadł na pomysł instalowania apki z poza sklepu play (stosowna informacja i tak zostanie wyświetlona na waszym ekranie), ani nie podawaniu swojego numeru w żadnej z aplikacji. Naszym zadaniem jest jedynie pobrać i uruchomić aplikację (są wyjątki, ale wystarczy przeczytać instrukcję tej apki, która jeżeli jest wymagana znajduję się pod nazwą).
0 +1
0
RE: Jak zarobić w internecie (smartphone) - Poradnik
Dla potwierdzenia wypłacalności wrzucam ostatni ss wypłaty 5$
[Obrazek: bababa.png]
0 +1