Cupsell.pl - wypłata pieniędzy

2
Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
Witam.
Od pewnego czasu myślę nad założeniem konta na Cupsell.pl
Lecz mam dwa pytania odnośnie wypłaty zarobionych środków:
Pierwsze:
Odbioru nie można zrobić na Paypall.com tylko na normalne konto bankowe przelewem, to wiem ale czy za pomocą poczty Polskiej też mogę otrzymać pieniądze?
Drugie:
Jak przebiega cała procedura wypłaty, mam im dawać skany mojego dowodu (załóżmy że nie jestem pełnoletni co wtedy, podają że mogą zarabiać również i osoby które nie ukończyły 18 roku życia) ?

Proszę osobę która zna się na tym bądź korzysta z tej strony, napisałem do "supportu" strony ale i tak nie dostałem odpowiedzi na te dwa pytania i dlatego zakładam wątek na tym forum.
0 +1

573
RE: Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
Pierwsze: Możesz podać numer konta rodziców
Drugie: Jeśli jesteś niepełnoletni rodzice są właścicielem konta, więc wysyłasz skan dowodu opiekuna prawnego za wcześniejszą jego zgodą oczywiście.
0 +1
2
RE: Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
TFPR można zrobić tak że listonosz przyniesie do domu "przekaz pocztowy"
a z tym dowodem to do końca nie wiem jak jest ale wiem żeby wypłacić trzeba mieć przynajmniej 16 lat, a gdy sie ma tyle to i tak się nie am dowodu , więc nie wiem czy to aż tak przestrzegają ?
0 +1

573
RE: Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
Cytat: Dla osób fizycznych – przed dokonaniem każdej wypłaty należy podpisać z CupSell.pl umowę o dzieło. Aby podpisać taką umowę i wypłacić zarobione środki, wyślij na adres biuro@cupsell.pl: - Nazwę użytkownika w CupSell.pl - Swoje dane osobowe (Imię i nazwisko oraz adres) - Numer PESEL - Skan dowodu osobistego (dwie strony) - Numer konta bankowego Na podstawie tych danych przygotujemy umowę o dzieło, którą wraz z rachunkiem prześlemy mailem. Dokumenty należy wydrukować, podpisać i wysłać na nasz adres, a po otrzymaniu dokumentów w ciągu 14 dni wykonamy przelew z wypłatą.

Wszystko się zgadza. W momencie ukończenia 16 roku życia mamy większe możliwości prawne. Po 13 albo 16 roku życia możemy być zleceniobiorcą w umowie o dzieło, jednak sam dokument musi podpisać za nas opiekun prawny. Mamy prawo uczestniczenia w umowie, jednak nie możemy na podstawie obowiązującego prawa takowej umowy podpisać. Analogicznie sprawa tyczy się dowodu. Wysyłasz skan dowodu rodzica który podpisuje się pod umową.
0 +1
43
RE: Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
Powyższy cytat z Cupsella jest nieaktualny. Przynajmniej taki się okazał, gdy ostatnio chciałam wypłacić z niego pieniądze. Nic z tych rzeczy konieczne nie było, bo i tak przysłali mi umowę do wypełnienia samodzielnie. Podejrzewam więc, że jeśli po prostu poprosisz o przesłanie dokumentów, to to zrobią. :P
1 +1

573
RE: Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
Dziękuję za informację. Podsumowując, aktualnie jedyne co robi Cupsell w sprawie wypłat to wysłanie czystego dokumentu, odebranie wypełnionego, i wysłanie pieniędzy jeśli wszystko jest w porządku?
0 +1
2
RE: Cupsell.pl - wypłata pieniędzy
TFPR ,ale ja mówię o wypłacie za pomocą przekazu pocztowego nie bankowego ...
Czyli aktualnie jedyne co robi Cupsell w sprawie wypłat to wysłanie czystego dokumentu, odebranie wypełnionego, i wysłanie pieniędzy???
A wysyłanie oczywiście za pomocą listu na poczcie ?
0 +1