Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?

0
Youtube-red  Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?
Witajcie!
Dziś poruszę dość trudny temat, który toczy się ostatnio na forach o Diablo III. Mianowicie jak wiemy Diablo zaczyna się przejadać. Brak aktualizacji, brak craftingu konkretnego i brak rzeczy, które mozna robić sprawiają, że gra po woli upada.
Jako gracz, który poświęcił na serię Diablo 12 lat wypowiem się w tej kwesti, zapraszam!


Social Media:
Kanał: http://bit.ly/1C6NYb8
Subskrybuj: http://bit.ly/1zVPZs3
FanPage: http://on.fb.me/1yOn7h7
0 +1

www
0
RE: Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?
Szczególnie, że (moim zdaniem), trójka jest znacznie łatwiejsza od poprzedniej, a powinno być odwrotnie. Dlatego nieustannie zostaję przy zdaniu, że Diablo II jest najlepsze.
0 +1

2
RE: Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?
Temat z 2015, a jednak Diablo nadal żyje - niestety przestano się na nim skupiać. Miejmy nadzieję, że niedługo Blizzard zaoferuje coś nowego, coś świeżego, zamiast w kółko wstawiać te nic nie wnoszące do gry aktualizacje.
0 +1
www
0
RE: Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?
Tyle godzin spędzonych w tej grze... W dodatku nie mogę się oprzeć wrażeniu, że straconych...
Ja odpadłem od tego tytułu po roku kiedy to okazało się, że na PvP się nie doczekam. Byłem fanem Blizzarda, a po tej sytuacji drastycznie się to zmieniło. Bardzo to smutne :(
Myku napisał(a):Temat z 2015, a jednak Diablo nadal żyje
Ten tytuł przetrwa ;o /zawsze będzie do uratowania, czego życzę bo z chęcią wróciłbym w te strony. Sentymenty...
0 +1
0
RE: Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?
Fakt, bezporównywalnie Diablo 2 jest lepsze pod względem klimatu czy trudności i raczej to się nie zmieni. Liczę na remaster Diablo 2 ale zachowany w klimacie oraz jego prostocie. To jest gra do której się wraca po kilku może nawet kilkunastu latach i jest dalej ten zaciesz na twarzy po przejściu każdego aktu i farmieniu itemów. Nigdy się to nie nudzi a i na battlenecie znajdzie się osoby chętne do pvp czy wspólnej gry pve do tej pory. W Diablo 3 dłużej szukałem kompana do gry :)
0 +1
0
RE: Diablo III RoS: Czy ta gra umiera?
Żadnych remasterów, zobaczcie jak to się skończyło z homm3. Niepotrzebnie wydane pieniądze i dzielenie graczy na sztuczne wersje gry.
0 +1