SA:MP Epilon Role Play [odrzucony]

0
SA:MP Epilon Role Play [odrzucony]
[Obrazek: 0t1ZfIx.png]
Nowa definicja wirtualnego życia


Po kilku miesiącach prac nad serwerem, po ciężkim nakładzie pracy przy tworzeniu obiektów, po wielu burzach mózgów przy zakładaniu forum, nareszcie startujemy! Jest to wielki powrót po ponad rocznej przerwie, jednakże w zupełnie nowej odsłonie. Wielkie ambicje oraz nadzieje towarzyszą nam od samego początku. Z naszej strony daliśmy z siebie wszystko, by już pierwsze kroki postawione w świecie Epilona zaparły dech w piersiach. Przygotowaliśmy dla was liczne możliwości podjęcia pracy we frakcjach (LSPD, ERS..), pracach dodatkowych (Rozwoziciel pizzy..), oraz własnych działalnościach po złożeniu odpowiedniej aplikacji na forum. Po doświadczeniach na wielu serwerach typu RP doskonale zdajemy sobie sprawę jak to wszystko wygląda okiem gracza. Nie chcemy tworzyć niepotrzebnych wojen na linii administrator-gracz, bo wiele razy się z czymś takim spotykaliśmy, ponieważ nie tędy droga.
Administracja jest po to, by pomagać, a nie utrudniać życie i tej zasady będziemy się trzymać.


Jak widzimy serwer w bliskiej i dalszej przyszłości?


Ciężko jest zgadywać w jakim położeniu będziemy za miesiąc, rok, czy też dwa, jednakże z całą pewnością postaramy się wytrzymać w walce z często nieuczciwą konkurencją, jednocześnie stale ulepszając serwer i dbając o to, by po prostu przyjemnie się grało. Chcemy przyciągać jak najwięcej osób na stałe, więc rozumiemy że co jakiś czas potrzeba pewnych innowacji. Wszystko zależy od nastawienia społeczności w stosunku zarówno do administracji, jak i do ogółu serwera.


O serwerze


Głównym miastem, w którym toczyć się będzie rozgrywka, jest Los Santos. Centrum miasta znajdować się będzie na Pershing Square. Jest to oczywiście Role Play, więc wymagana będzie znajomość podstawowych komend oraz zasad panujących na tego typu serwerach. Nowi gracze w każdej chwili będą mieli możliwość poprosić admina o małe szkolenie z zakresu wszystkich ważnych pojęć. Grając u nas oczywiście możesz być praktycznie kim zechcesz! Masz możliwość prowadzenia życia ulicznego gangstera, czy też światowej sławy biznesmena. Administracja dołoży wszelkich starań, by gospodarka Epilonu stała na jak najwyższym poziomie, w związku z czym PayDay nie będzie otrzymywany co godzinę, a jedynie możliwy do odebrania raz dziennie, by uniemożliwić bogacenie się poprzez afkowanie w centrum. Liczne obiekty stworzone przez nas z całą pewnością umilą Waszą grę.
[Obrazek: X5kH8SD.jpg]Grupy przestępcze


Rozwinięty skrypt z całą pewnością sprawi, że gra w organizacji przestępczej będzie przyjemniejsza. Napisać aplikację może każdy, jednak nim zostanie ona zaakceptowana, cała grupa aplikantów pozostanie przez pewien czas pod obserwacją Opiekuna Organizacji Przestępczych. Oferujemy różne rodzaje grup przestępczych. Od najmniejszej szajki po powszechnie szanowaną mafię. Każda grupa ma szansę na pewnego rodzaju awans. Wszystko zależy od reprezentowanego poziomu.


Służby porządkowe


Równie dobrze rozbudowany skrypt, który pozwala na przeprowadzenie ładnej i rozwiniętej akcji. LSPD otrzymało od nas naprawdę spory zasób pojazdów od motorów po cheetah'y i podobne sportowe pojazdy. Dostęp do nich zależy jedynie od rangi nadanej przez lidera policji, który zaś wybierany będzie przez Opiekuna, którym początkowo zostanę ja - Head Administrator Diego. Na serwerze znajduje się również frakcja ERS, która oprócz tradycyjnych kartek, posiadać będzie dostęp do Rancherów i helikoptera. Trzecią frakcją na serwerze jest SANN, którego praca polegać będzie na nadawaniu reklam, wiadomości etc. Wszystko tutaj zależy od lidera. To on ustala pensję oraz podstawowe zadania do zrealizowania przez każdą zatrudnioną w ich frakcji osobę.
[Obrazek: a4Fz0PU.jpg]
[Obrazek: ikPc7FB.jpg]

Własne biznesy oraz przedsiębiorstwa


Jeżeli masz bardziej lub mniej kreatywny pomysł na własną działalność, to masz możliwość napisania własnej aplikacji według wzoru na naszym forum. Nie masz pieniędzy na rozpoczęcie biznesu? Nie martw się! Zawsze możesz napisać wniosek o dofinansowanie na konkretny cel. Administracja będzie wspierała przedsiębiorstwa, gdyż to głównie one odpowiadają za nakręcanie gospodarki na serwerze. Na Epilonie nie możliwości naprawienia pojazdu przez mechanika na stacji, więc wraz ze startem serwera, pierwsze warsztaty będą prowadzone przez administrację, w oczekiwaniu na chętnych do zajęcia się nimi.


Prace dorywcze


Szczególnie polecamy je dla nowych graczy. Na początek zawsze można się na nich dorobić pierwszego grosza. Oferujemy pracę rozwoziciela pizzy oraz kuriera. Pizzaboy, jak sama nazwa wskazuje, będzie miał za zadanie rozwozić pizzę po całym mieście. Natomiast kurier, który niestety nie będzie dostępny od samego startu serwera, będzie miał za zadanie rozwozić wszelkie towary za pomocą ciężarówki.

[Obrazek: M3z0xQf.jpg]


Efekty naszej pracy pozostawiany do Waszej oceny już teraz :) Serdecznie zapraszamy do gry, mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!


___________________________________
Pozdrawia Administracja Epilon-RP
ip serwera: 31.186.84.134:25017
forum: Epilon-RP.pl
0 +1