Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dying light

1
Youtube-red  Dying light
W piątek, 30 stycznia polska premiera gry Dying Light - rodzdima produkcja od Techlandu. Połączenie survival horroru i FPP. Jakie są wasze oczekiwania, obawy i przewidywania co do tego tytułu?

Na gameplayach gra prezentuje się zachęcająco - gameplay https://www.youtube.com/watch?v=RLHR5smxbsc

Trailer premierowy - https://www.youtube.com/watch?v=7VkS3beywvk

A dla prawdziwych fanów tych klimatów stworzono forum - http://dyinglightgame.com/

Osobiście jestem ciekaw co ciekawego chcą nam zaoferować. W szczególności co do różnorodności questów i systemu walki (ilość opcji uśmiercania zombie).

Krótki Opis - Dying Light to pierwszoosobowy survival horror spod ręki polskiego studia Techland. Wcielamy się w nim w rolę jednej z osób ocalałych z epidemii nękającej metropolie, za wszelką cenę próbując przetrwać w świecie opanowanym przez zombie.

Fabuła. W Dying Light wcielamy się w rolę wybranego z czterech bohaterów, którzy próbują przetrwać w metropolii opanowanej przez zombie. Wzorem filmu "Jestem legendą" rozgrywka jest podzielona na cykliczne pory dnia (kiedy ulice są wolna od zombie) i nocy (gdy zombie atakują z całą siłą). Główny wątek fabularny, polegający na ewakuacji, zostaje rozbudowany przez opcjonalne zadania poboczne.
0 +1

www
1
RE: Dying light
Poczekam jakiś czas, aż gra stanieje, z rodzimymi produkcjami zawsze następuje to stosunkowo szybko. Chociaż już w tym momencie wersja na PS4/XO kosztuje 190 złotych, a na PC niecałe 120 złotych.
0 +1

82
RE: Dying light
Kupiłem grę przed premierą i...w ogóle nie żałuję ! Naprawdę polecam, gra jest wspaniała graficznie i bardzo wciągająca fabuła, jest ona warta tych pieniędzy ! ;-)
0 +1

0
RE: Dying light
A jeśli ktoś to jeszcze przeczyta to wychodzi druga część więc warto znowu się tym zainteresować
0 +1