Automatyczne renderowanie (Sony Vegas Pro 11)

0
Polska  Automatyczne renderowanie (Sony Vegas Pro 11)
Witam. Ostatnio obejrzałem sobie pewien film który przedstawiał automatyczne renderowanie filmów w Sony Vegasie. Dotychczas renderowałem film jeden po drugim ustawiając ręcznie średnio co ponad godzinę (tyle się u mnie renderuje 25-30 minutowy film).
Konkretnie obejrzałem ten film:
Spoiler Dałem film, żebyście lepiej zrozumieli.

Ustawiłem renderowanie 5 filmów na całą noc, rano wstaje a tutaj zrenderowany tylko pierwszy film i błąd. Pierwszy film został zrenderowany poprawnie, działa. Reszta nie (nawet nie zaczęły się renderować kolejne filmy), bo wyskoczył błąd. Wiecie jak to naprawić? Programu do renderowania nie zmienię, bo mam go już ogarniętego (jeśli chodzi o renderowanie w full HD, efekty etc.).
0 +1
www
17
RE: Automatyczne renderowanie (Sony Vegas Pro 11)
Przejdź na inny program do montażu :) Ja tak robiłem, jak coś mi nie działało :D. A jeżeli nei chcesz się przenosić to zreinstaluj program skoro wcześniej działało.
0 +1

www
0
RE: Automatyczne renderowanie (Sony Vegas Pro 11)
Nie zrozumiałeś co napisałem. Wcześniej renderowałem filmy pojedynczo, a teraz chcę przejść na automatyczne, bo szkoda mi czasu siedzieć przy kompie i co godzinę ustawiać na render. Wolałbym ustawić na całą noc, a w dzień nagrywać kolejne odcinki.
0 +1
www